Nowa stacja Avia – kawa za 1 grosz, tańsze paliwo w weekendy i tankowanie z aplikacją

20180112_091441

Na nowej lubelskiej całodobowej stacji paliw Avia zmotoryzowani zatankują taniej we wszystkie weekendy. Na zniżki można liczyć również w pozostałe dni tygodnia, jeśli za paliwo zapłacimy poprzez aplikację mobilną Tankuj24. Pierwszy tego typu punkt na mapie miasta oferuje ponadto kawę za 1 grosz do każdego tankowania i wyśmienite kanapki przygotowywane codziennie wyłącznie ze świeżych składników. Na co jeszcze mogą liczyć klienci?

 

W Lublinie przy ulicy Czechowskiej 19A powstała właśnie stacja paliw działająca pod szyldem nowej w Polsce, ale dobrze znanej konsumentom w całej Europie marki Avia. Jest to pierwsza tego typu placówka w mieście. Szwajcarska firma wkroczyła na nasz rynek w czerwcu 2017 roku, ale w pozostałych krajach kontynentu działa od początku XX wieku i posiada łącznie ponad 3000 punktów w różnych miejscach (m. in. ponad 800 w Niemczech, ponad 700 we Francji i ponad 600 w Szwajcarii). Jest uznanym graczem na rynku paliwowym oferującym wysokiej jakości, sprawdzone paliwa.

Na stacji w Lublinie – zlokalizowanej w pobliżu Urzędu Miasta i Urzędu Marszałkowskiego – znajduje się osiem stanowisk (zatankujemy na nich benzynę 95, 98 oraz olej napędowy), spory parking dla klientów, kącik kawowy Esenso Cafe oraz całodobowy sklep, w którym serwowane są pyszne, przygotowywane codziennie ze świeżych składników kanapki i sałatki. Przyjeżdżający tutaj kierowcy będą mogli skorzystać z bezpłatnej, otwartej sieci Wi-Fi. Ponadto przy zakupie paliwa otrzymają kawę za 1 grosz.

Co więcej, mogą liczyć na wyjątkowo atrakcyjne rabaty. W każdą sobotę i niedzielę na stacji przy Czechowskiej obowiązują korzystne zniżki na benzynę i olej napędowy. Na promocyjne ceny można też liczyć w pozostałe dni tygodnia, o ile zdecydujemy się na zakup paliwa poprzez aplikację Tankuj24.

Mobilny system można pobrać bezpłatnie na każde urządzenie z Androidem lub iOS’em. Następnie wystarczy zarezerwować dowolną ilość danego rodzaju paliwa – oczywiście po niższej cenie. Aplikacja dodatkowo poinformuje nas, ile możemy zaoszczędzić na litrze oraz jakie są średnie stawki na pobliskich stacjach. Po dokonaniu płatności online zostanie wygenerowany specjalny kod QR, który będzie naszym dowodem zakupu umożliwiającym odbiór paliwa. Od chwili rezerwacji mamy całą dobę, by podjechać na stację przy Czechowskiej, zatankować samochód i rozliczyć się u kasjera, pokazując indywidualny kod odbioru (kod QR) lub podając numer zamówienia oraz dopasowany do niego kod PIN. Opcja, która pozwala oszczędzić nie tylko pieniądze, ale też czas jest dostępna zarówno dla firm, jak i odbiorców indywidualnych przez całą dobę. Stacja Avia to pierwsze takie miejsce na mapie Lublina.

artykuł reklamowy