690 680 960

Zwolnił widząc korek na drodze, po chwili zderzyły się cztery pojazdy (zdjęcia)

Wstępne informacje mówiły o dwóch osobach poszkodowanych, ostatecznie na badania do szpitala trafiły cztery osoby. To bilans wczorajszego zderzenia czterech pojazdów na drodze krajowej nr 17.

Do zdarzenia doszło wczoraj po południu na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Łabunie Reforma w powiecie zamojskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu czterech pojazdów osobowych. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego i policja.

Policjanci ustalili na miejscu zdarzenia, że kierujący samochodem marki Renault Megane zwolnił, ponieważ przed nim utworzył się korek. Zwolnił także jadący za nim kierowca volkswagena oraz kolejne kierowca audi. Natomiast jadąca za audi 23-latka za kierownicą pojazdu marki Renault Clio nie zachowała bezpiecznej odległości, nie zdążyła zahamować i uderzyła w tył audi. Nastąpił tzw. efekt domina, audi uderzyło w volkswagena, a ten w renault megane.

Do szpitala zostały przetransportowane cztery osoby, kierująca i pasażerka renault clio wraz z kilkumiesięcznym dzieckiem oraz 26-letnia kierująca audi. Na szczęście po badaniach okazało się, że nikt poważnie nie ucierpiał. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Szczegółowy przebieg kolizji wyjaśniają policjanci.

(fot. Policja Zamość)

7 komentarzy

  1. Hej czytelnicy i lubli112. Proszę Was o pomoc!!! W dniu wczorajszym zgubiłam telefon Samsung A6 w czarnym etui. Prawdopodobnie w okolicach Starego Miasta lub deptaku. Proszę o pomoc. Dla znalazcy nagroda. Proszę o kontakt przez redakcję lub mail w podpisie

    • I bardzo dobrze że zgubiłaś. Może uratuje ci to życie jak będziesz przechodziła na światłach. Ty lepiej kup sobie dobrego mopa.

  2. W głowie się nie mieści, aby wieść małe dziecko być tak nonszalancką. Ludzie, majac w audzie dziecko wieziecie swoj najwiekszy skarb. Nie zapominajcie o tym.!Nigdy!

  3. A co tam wyjaśniać?

  4. To pierwsze, bardzo ładne zdjęcie 🙂

  5. i znowu ślepy babiszon … to już plaga !!!!

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku
Dożynki w Mieście czyli Dożynkowy Jarmark Lubelski
I Ogólnopolski Bieg Ariański na Nartorolkach
Trwają zapisy do CITY TRAIL!