Wtorek, 27 lutego 202427/02/2024
690 680 960
690 680 960

Zwłoki nastolatka znaleziono w rowie melioracyjnym. Sprawą zajęła się prokuratura

Dzisiaj koło Rejowca natrafiono na zwłoki nastolatka. Ciało znajdowało się w jednym z rowów melioracyjnych na terenie bagnistym. Wszystko wskazuje na to, że może to być zaginiony 16-latek.

We wtorek w miejscowości Siedliszczki w powiecie chełmskim znalezione zostały zwłoki nastolatka. Natknięto się na nie w trakcie akcji poszukiwawczej, jaka była prowadzona po zaginięciu 16-letniego mieszkańca Rejowca Fabrycznego. Opuścił on miejsce zamieszkania we wtorek 15 września i do chwili obecnej nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Jak ustaliliśmy, dzisiaj przeszukiwano tereny bagniste pomiędzy Rejowcem a Maryninem. W jednym z rowów melioracyjnych natrafiono na zwłoki nastolatka. Jak wyjaśniała nam kom. Ewa Czyż z Komendy Miejskiej Policji w Chełmie, wszystko wskazuje, że może by być ciało zaginionego. Jednak muszą zostać przeprowadzone dalsze czynności, aby potwierdzić to z całą pewnością.

O wszystkim powiadomiono prokuraturę. Na miejscu wykonano szereg czynności, ciało zostało zaś zabezpieczone celem wykonania sekcji zwłok. Pozwoli to na ustalenie przyczyn śmierci. Na chwilę obecną na ciele nie ujawniono żadnych śladów mogących wskazywać, że doszło do przestępstwa, czy też w śmierć nastolatka mogą być zamieszane osoby trzecie.

(fot. lublin112.pl)

9 komentarzy

 1. Ostatnio sporo młodych osób ginie w dziwnych okolicznościach. Ciekawe, czy po znalezieniu ciał mieli wszystkie narządy nadające się do przeszczepu?

  • dokładnie …

  • Dziękujemy za kretyńską sugestię. Pomyśl jak się poczuje ktoś z rodziny zmarłego jak to przeczyta.

  • czy tobie się wydaje, że organy to się przeszczepia na zasadzie kopiuj wklej? To skomplikowana operacja wymagająca testów genetycznych, badania zgodności. Mniej filmów polecam.

 2. To bardzo przykra informacja. Wierzyłam, że znajdzie się ten chłopak. Sama mam syna 16-letniego i nie wyobrażam sobie nawet bólu rodziny. Jest mi ogromnie przykro i współczuję straty rodzicom.

 3. ISS jakbys miał jakąś wiedze, a nie spiskowa teorię z internetu to byś wiedzial, że muszą być zgodności tkankowe/grup krwi, żeby przeszczepic narząd. A nie tak z ulicy bierzesz i wycinasz. Do tego są potrzebne badania i czas. Plaga dzisiejszych czasów – samozwańczy eksperci po kursie z forum o teoriach spiskowych

 4. Naprawdę, tacy mądrzy jesteście (ile i kto zapłacił?). Są tysiące osób , które czekają latami na właściwy dla swojego organizmu organ i czasami się doczekają całkiem oficjalnie. Nielegalny rynek jest bardzo rozwinięty w tym zakresie. Chętny znajdzie się na pewno za odpowiednią cenę i ze zgodnością genetyczną przy tylu chętnych nie będzie problemu. Takie oczywiste, ale pożyteczni idioci zawsze się znajdą.

  • a skąd pobrali materiał od tego denata? Myślisz, że gdzieś po województwie lubelskim grasuje mobilna furgonetka do wykonywania testów zgodności?

 5. Jak taki mądrołek jesteś, to spytaj u źródła, lub tych co ci płacą i nie zawracaj mi d..y, bo i tak wiele więcej nie wywęszysz. Zły trop i szkoda się ośmieszać mimo polecenia.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo