690 680 960

Związkowcy w puławskich Zakładach Azotowych grożą strajkiem. „Wnosimy o wymianę dojnej zmiany na dobrą zmianę”

Związkowcy z Zakładów Azotowych w Puławach protestują przeciwko kolejnym zmianom w sposobie naliczania premii świątecznej. Jak tłumaczą, w skrócie wnoszą o wymianę dojnej zmiany na dobrą zmianę.

26 komentarzy

 1. „Pracusie” takim mianem można tylko określić tych „pracusiów” co tylko narzekają, nic im nie pasuje, wszystko jest źle. A to za wcześnie trzeba wstać, a to zmiennika jeszcze nie ma i trzeba siedzieć do końca zmiany,bo o 14 to powinienem być już w domu, a nie schodzić ze stanowiska pracy, a to nie dało się pospać w nocy, a to już wszystkie filmy w necie obejrzane i nie ma nic nowego, a to trzeba się 10 pln dorzucić do nowego łóżka, żeby było na czym w nocy spać a stare się złamało, a to premia na święta za mała i trzeba będzie siano spod obrusu jeść, chyba będzie trzeba pójść kopać doły ew. siąść na kasie w markecie- tam są same luksusy i kokosy…..

 2. Do roboty nieroby azotowskie,a nie strajków się zachciewa.
  Strajkować kazdy może, a robić nima komu…!!!

  • Nie pij juz tego bimbru..

  • Bimbrownik Ty chyba nie wiesz co piszesz…. sam chyba jesteś nierobem i dziamiesz bez pomyślunku, załoga ciezko pracuje zeby wyrobic te grube miliony dla zakładu, bo gdyby nie oni to te całe azoty szlag by trafił! myslisz ze prezesiki i dyrektorzy dali by sami rade ruszyć produkcją sami? NIE! sami to tylko potrafią wszystko ucinać i chować do swojej kieszeni zeby „dla roboli” zostało jak najmniej, a zrobili wiecej niż dyrektorki i prezesiki razem wzięci. Wiec daruj sobie te komentarze.

 3. a33aasasdadasda

  PiS i PO to dwa elementy tej samej układanki – nie ma sensu doszukiwać się zalet i wad, tak u jednych jak i drugich. ONI ŚWIETNIE SIĘ UZUPEŁNIAJĄ, jak w USA Demokraci i Republikanie, jak w UK Paria Pracy i Partia Konserwatywna. Dzielą społeczeństwo na gruncie emocji i z tak zatomizowanym robią co chcą. Szkoda, że ludzie się na to nabierają…

 4. Umów się z szefem na wyplate, a 10-tego weź wydruk z banku i zobacz że brakuje Ci 70% pensji. Ciekawe co wtedy pomyslisz i czy nazwiesz się nierobem …?

 5. Zysk wypracowany przez ZA Puławy, powinien zostawać w Puławach. Puławy zasilają całą Grupę Azoty. Tu powinna być siedziba Grupy, bo to najsilniejsza spółka, a nie w Tarnowie. Pracownicy są wartością tej firmy. Zlikwidowano logo Puław i zastąpiono logo Tarnowskim i Puławy płacą za to logo ogromne pieniądze. Sposobów na „dojenie” tej firmy jest wiele. Czas jasno powiedzieć dość. Niech przemawia przez was troska o Puławy i region, a nie zazdrość o pieniądze.

Kursy walut

 • USD 4.3742zł 1.7%
 • GBP 5.3417zł 0.85%
 • EUR 4.6911zł 0.2%
 • CHF 4.7623zł 1.39%

Polub nas