Sobota, 24 lutego 202424/02/2024
690 680 960
690 680 960

Zostawił przy sklepowej kasie portfel, po chwili już go nie było. Zabrała go 43-latka z Wrocławia

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 43-latce, która zabrała zostawiony w sklepie przez jednego z klientów portfel. Wszystko zarejestrowały kamery monitoringu.

W trakcie zakupów w jednym z supermarketów w Poniatowej mieszkaniec miasta przez nieuwagę zostawił przy kasie portfel. Znajdowały się w nim pieniądze oraz dokumenty. Po kilku minutach zorientował się o wszystkim i wrócił do sklepu. Portfela jednak już nie było.

Mężczyzna na własną rękę ustalił, że jego własność zabrała robiąca zakupy kobieta. Ta jednak wszystkiego się wyparła. Dlatego też o wszystkim powiadomiona została policja. Funkcjonariusze sprawdzając zapisy z kamer monitoringu potwierdzili ustalenia 37-latka.

Kobieta została zatrzymana, jednak nie znaleziono przy niej portfela. 43-latka z Wrocławia tłumaczyła, iż po wyjściu ze sklepu zostawiła go na pobliskim murku. W związku z tym funkcjonariusze przeszukali lokal, w którym się zatrzymała. Z podobnym jednak skutkiem.

Z uwagi na bezsprzeczny materiał dowodowy, w postaci zapisów monitoringu, kobieta przyznała się do winy. Przedstawiono jej również zarzuty. Sprawa swój finał znajdzie w sądzie. Zgodnie z kodeksem karnym grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

16 komentarzy

 1. a portfel ? co z nim ? odnalazł się ?

 2. Uważam się za zbawionego

  No i przerwaliście w najciekawszym momencie. To gdzie w końcu był ten portfel? No gdzie ona go schowała, nie usnę jak się nie dowiem!

 3. Cymbale jest napisane że zostawiła go na murku idź spać rano do szkoły

  • Uważam się za zbawionego

   Bez kitu ty to na pewno nie będziesz zbaviony, jak wierzysz złodziejce. Wzięła ze sklepu i położyła na murku, żeby kolo łatwiej znalazł, tak? Jak masz dzieci to lepiej zrób testy na ojcostwo, z takim zaufaniem do bab to może różnie wyjść…

 4. Zostawiła na murku i ktoś inny go wziął. Ciekawe czy go znajdą.

  • To może być prawda, najpierw portfel pozbawiła zawartości, a następnie porzuciła go na murku jako zanętę dla kolejnego chytrusa.

 5. Tak jak ten sędzia, który wziął 50 złotych z lady, tak i ta kobieta wzięła portfel przez roztargnienie. Brak znamion przestępstwa.

 6. Kobieto po co kraść , zapisz się do PISu zrobisz to legalnie na koniec zgonisz na Tuska i po temacie …

 7. Chytra baba z Wrocławia

 8. Głosujcie na peło to bez portfeli będziecie chodzić

 9. Ddff czy wszystkie lewackie tempaki muszą głupkowato kometować i mięszać w to politykę

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo