Czwartek, 25 kwietnia 202425/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zobaczyła, że „coś” wbiega na drogę. Wjechała do rowu (zdjęcia)

Jedna osoba trafiła do szpitala w wyniku nocnego zdarzenia drogowego na trasie pomiędzy Lublinem a Łęczną. Nie było większych utrudnień w ruchu.

Do zdarzenia doszło w nocy z czwartku na piątek na drodze krajowej nr 82 Lublin – Łęczna. Kilka minut po północy, w miejscowości Łuszczów Drugi samochód osobowy wpadł do rowu. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierująca oplem kobieta jechała w kierunku Łęcznej. Na prostym odcinku drogi straciła panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto zjechało na prawą stronę a następnie wpadło do rowu uderzając w skarpę.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Pasażera auta, młodego mężczyznę, z obrażeniami głowy przetransportowano do szpitala. Jak wyjaśniała kierująca, nagle zobaczyła jak z lasu „coś” wybiegło na drogę. Miał to być najprawdopodobniej sarna. Wtedy samochód wpadł w poślizg. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Zobaczyła, że „coś” wbiega na drogę. Wjechała do rowu (zdjęcia)

Zobaczyła, że „coś” wbiega na drogę. Wjechała do rowu (zdjęcia)

(fot. lublin112)

13 komentarzy

 1. UFO czy perła?

 2. Tak auto wpadło w poślizg na suchym asfalcie. Takie bajki to można dzieciom w przedszkolu opowiadać.

 3. Moim zdaniem to była istota pozaziemskiego pochodzenia. Trzeba to zbadać.

 4. Prawo jazdy za jajka

  Coś pięknego, obserwować jak zachowuje się kobieta w nienaturalnym dla siebie środowisku.
  W tym odcinku mieliśmy okazję podziwiać, jak wystraszona „kierowniczka” naśladując inne zwierzęta w sytuacji zagrożenia, postanawia ukryć się w rowie.

 5. Pewnie jej stary za sąsiadką gonił.

 6. Jakby się nie wślepiała w smarkfona, to nie musiałaby wymyślać, białych myszek przebiegających przez jezdnię…

 7. Coś (1982)”The Thing” z Kurtem Russelem. Świetny film ale na koniec zostało wszystko unicestwione.Dziwne a teraz pod Łęczną ..

 8. TA BABA POWINNA BYĆ DODATKOWO UKARANA ZA SKALADANIE FALSZYWCH WYJAŚNIEŃ. COS’CZYTAJ OBCY, POŚLIZG NA SUCHEJ JEZDNI :)!

 9. może to była antylopa

 10. chyba srajfon nagle jej wyskoczył:-)

Z kraju