Wtorek, 16 kwietnia 202416/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zobacz nagranie dzisiejszego wypadku na trasie Lublin – Piaski. Koszmarnie to wyglądało (wideo)

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad opublikowała nagranie dzisiejszego, porannego wypadku na drodze S12/S17, na trasie Lublin – Piaski. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały cztery osoby, w tym dziecko.

Do wypadku doszło dzisiaj w Wierzchowiskach Drugich w powiecie świdnickim o godzinie 8.30. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu trzech pojazdów i dachowaniu jednego z nich, na trasie S12/S17 pomiędzy Lublinem a Piaskami.

Ze wstępnych ustaleń świdnickich policjantów wynika, że kierujący volkswagenem zjechał na lewy pas powodując zderzenie z oplem. W volkswagenie urwało się koło, w wyniku czego auto dachowało, a następnie uderzyło w samochód marki Renault.

Droga S12 zablokowana była przez ponad 3 godziny. Na miejscu policjanci zorganizowali objazdy drogą serwisową. Po godzinie 11.00 ruch na drodze S12 został przywrócony. W wyniku wypadku do szpitala trafiły cztery osoby, w tym 8-letnie dziecko. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Ku przestrodze!

 

– Publikujemy ku przestrodze nagranie z dzisiejszego wypadku w Wierzchowiskach na S12, w którym ucierpiały cztery osoby, w tym dziecko. Utrudnienia na drodze ekspresowej trwały przez ok. 3 godziny. Apelujemy o ostrożną i wolniejszą jazdę – poinformowała GDDKiA.

 

(fot. GDDKiA\Policja Świdnik)

62 komentarze

  1. Wstępne ustalenia wykazały, że 25 letnie Reno lepiej się trzyma drogi niż nowy VW, który gubi koła i skacze jak piłka. Nawet ten uderzony opel utrzymał tor ruchu pomimo ataku na policjanta.

  2. Tak się kończy wymuszanie pierwszeństwa. Ciemniaki się nigdy nie nauczą.

  3. To wpieprzanie się na cwaniaka. Bo tamten wyhamuje i mnie wpuści, a co. Ale nie wyhamował i masz nauczkę.

  4. A czemu ten pierwszy jedzie wolno i ma gdzieś co się z tyłu dzieje

  5. Czemu ten drugi nie patrzył w lusterka i wyprzedzał w ostatniej chwili tego czerwonego pierwszego

  6. A trzeci miał gdzieś że dwa samochody przed nim jadą wolno i dziwnie czemuś nie trzymają się prawej krawędzi pasa

  7. Wszyscy trzej powinni dostać mandaty

Dodaj komentarz

Z kraju