690 680 960

Znów dopalacze w Lublinie. Sklep dwa dni po otwarciu został zamknięty

Po raz kolejny zamknięto sklep na ulicy Furmańskiej w Lublinie, po tym jak znaleziono tam dopalacze.

W piątek inspektorzy lubelskiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej odwiedzili sklep przy ulicy Furmańskiej w Lublinie. Kontrola odbyła się zaledwie dwa dni po otwarciu sklepu, i tym razem znowu ujawniono oferowane do sprzedaży dopalacze. Inspektorzy odnaleźli w środku 25 opakowań substancji pod nazwą „Cząstka Boga”.

Sklep przy Furmańskiej został zamknięty na początku września, po tym, jak jego poprzedni właściciel prowadził sprzedaż zabronionych środków zwanych dopalaczami. Wtedy to po kilku kontrolach, podczas których ujawniano zabronione środki, właściciel dostał decyzję o zakazie dalszego handlu. Nałożono na niego także grzywnę w wysokości 40 tysięcy złotych.

Jednak jak się okazało, dwa dni temu sklep wznowił działalność. Jednak jak wykazała kontrola, nie doszło do złamania zakazu handlu, gdyż tym razem placówkę otworzył inny przedsiębiorca. Tym razem ponownie inspektorzy nałożyli decyzję o natychmiastowym zamknięciu sklepu.

Jeden komentarz

  1. Państwo policyjne, zamykaja sklep zanim zrobią analize co tak właściwie sprzedaja. Gdzie do jasnej cholery podziało sie domniemanie niewinności?

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie