Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Znikome zainteresowanie szczepieniami. Przestaje działać punkt szczepień w Hali Icemanii

Z dniem 31 lipca kończy działalność Punkt Szczepień Powszechnych w Hali Icemanii w Lublinie. W piątek 30 lipca Miasto Lublin otrzymało pismo Wojewody Lubelskiego wyrażające zgodę na zamknięcie punktu z uwagi na znikome zainteresowanie szczepieniami.

50 komentarzy

 1. I bardzo dobrze że chętnych brak .

  • Salcesos Erectus

   Pocieszające że jednak większość polaków nie wzięła udziału w tym eksperymencie mimo nachalnej prymitywnej propagandy, straszenia, przekupywania sprzedajnych judaszy z rządu i tzw „służby zdrowia”!
   Teraz jak to niejaki „dr” Grzesiowski z „dr” Glutem zapowiada będą polaków „zamęczać” testami na covid……
   Tak się składa że to lepszy interes niż same szczepionki… polska wydała ponad 8 miliardów pln na testowanie i jest to więcej niż np. na leczenie onkologiczne…
   zatem tak czy owak kasa będzie płynąć… a króliki doświadczalne będą przyklaskiwać tym mor***com…

 2. Idioci tylko wierzą w szczepionkę na wirusy z ,,serii koronawirusów,,…..no ale jak teraz wiedzę czerpie się tylko z tv i facbuka (pisownia zamierzona ) to mamy efekt …

  • A ja się zaszczepiłem w styczniu, moja żona i cała rodzina też. I żyjemy wszyscy w spokoju. Czy się tłumoki szczepią nie insertuje mnie. Nie chcą się szczepić to niech zdychają przez uduszenie. Nawet prezydent idiota mówiący, że się nie szczepi bo nie jest zaszczepiony. Przymuszać do szczepienia nie należy ale z kin, hoteli i innych obiektów użyteczności publicznej WON! I za leczenie COVID niech płaskoziemcy płacą z własnej kieszeni.

   • „Czy się tłumoki szczepią nie insertuje mnie.”… ano tłumoki się szczepią… bo za trudne dla nich przeczytanie specyfikacji „szczepionek” i zrozumienie co oznacza „produkt nieprzebadany pod względem skuteczności” produkt nieprzebadany pod katem kancerogenności” „produkt nieprzebadany pod względem interakcji z innymi lekami” itpp itd… i „dopuszczony warunkowo”…!
    Większość polaków się nie zaszczepiło i żyją wszyscy spokojnie… a życzenia „niech zdychaja” świadczą o tym że jednak cię d… boli że ty się poddałeś pod eksperyment a inni nie…!
    Marzą wam się przywileje…? spokojnie może hulajnogę wygrasz… aaaaaaaaaaaahahhahahahah

 3. Dlaczego lekarze nie chcą się szczepić?

 4. Na Podkarpaciu w Rzeszowie na przełomie lutego i marca 2021 otwarto „prywatny” punkt szczepień, niezależny od systemu państwowego. Ludzie którzy pracują poza granicami Polski rzucili się na szczepienia, zabierali całe rodziny z domów i jechali po 5 osób w samochodzie żeby wziąć udział w tym eksperymencie medycznym.
  Pierwszymi trupami sypnęło w okolicach Wielkanocy. Umierali nagle (zatory/udary/zawały serca) bądź na pełnoobjawowe zapalenie płuc pod respiratorami w mordowniach zwanych dla niepoznaki szpitalami jednoimiennymi. Sam znam (znałem) kilkanaście osób z powiatu jarosławskiego, w wieku do 45 roku życia, które zmarły po tej marcowej fali szczepień w tym rzeszowskim ośrodku (podobno dokonano 70 tysięcy injekcji). Umierali ojcowie roczniki po 1980 roku, umierały kobiety urodzone w latach 1970-85. Ludzie zadbani, odżywieni, zdrowi, prowadzący swoje własne działalności gospodarcze, umierali też ci którzy przyjechali tutaj się zaszczepić w ramach odwiedzin z zagranicy. Spora część ludzi cierpi do tej pory na różne dolegliwości. Całkiem podobnie jak po mocnym przechorowaniu covida – czyli jeśli miałeś coś słabego w organizmie to po kowidzie lub szczepieniu stan tego organu czy układu ulegał pogorszeniu.
  Nie dziwi mnie, że ludzie już mają tego dosyć.

  • jak pokazują statystyki zgonów cała ta „pandemia” to ludobójstwo w białych rękawiczkach…
   i jaką trzeba mieć zryta banie prze media żeby tego nie dostrzegać… lub jest ślepy albo głupi… albo korzysta na tym i mu to pasuje…
   A jeśli nikt za to nie odpowie w najbliższych paru latach to szykujcie się (mniej więcej za dekadę) na taką jazdę że z sentymentem będziecie wspominać obecną Pierwszą Pandemię Światową (IPS)..,

  • jednak jest tu ciemnogród Elżbieto.