Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Znęcał się nad partnerką, naruszył nietykalność policjanta. Trzy miesiące spędzi w areszcie

Na trzy miesiące do tymczasowego aresztu trafił 45-latek. Jak ustalili policjanci, mężczyzna znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją partnerką. Kierując groźby naruszył nietykalność cielesną i znieważył prowadzącego interwencję domową funkcjonariusza.

Policjanci z komisariatu w Rejowcu Fabrycznym w miniony poniedziałek podczas interwencji domowej zatrzymali 45-letniego mieszkańca gminy Rejowiec Fabryczny.

Z ustaleń mundurowych wynika, że mężczyzna od dwóch miesięcy znęcał się nad swoją partnerką stosując przy tym przemoc psychiczną, jak też fizyczną. W związku z zaistniałą sytuacją funkcjonariusze wdrożyli procedurę „Niebieska Karta”, której celem jest przeciwdziałanie przemocy w rodzinie. Podczas interwencji mężczyzna groził policjantowi pozbawieniem życia, naruszył przy tym jego nietykalność cielesną i znieważył.

W tej sprawie policjanci wystąpili do prokuratury z wnioskiem o tymczasowy areszt dla zatrzymanego. Wczoraj Sąd Rejonowy w Krasnymstawie przychylił się do wniosku i zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

Zgodnie z kodeksem karnym znęcanie sią nad osobą najbliższą zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Chełm)

8 komentarzy

  1. jak myślicie bedzie grypsował , no z ch…m w d….e

  2. Do kamieniołomów z nim albo do kopalni. A nie będzie siedzieć w areszcie- niech ch..j jeden zapracuje na swój pobyt w tym obiekcie.

  3. Te z rejowca są dorodne chłopy.Tak ma być.

  4. Te z rejowca są dorodne chłopy.Tak ma być.A za 3 dni partnerka przypiroli do policji,że już nic nie chce w tej sprawie.

  5. Ale będzie miała przej….e.

  6. Ach te panie…Widocznie chłop już nie wytrzymał.

  7. Dostanie więcej za policjanta niż za partnerkę

  8. No dobra to te 3 miesiące to dostał za znacenie czy za naruszenie nietykalności Panów nietykalnych?

Z kraju