Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Kolejne utonięcie w regionie, nie żyje mężczyzna wyłowiony z Wieprza

Wczoraj po południu ratownicy walczyli o życie 45-latka, który został wyłowiony z Wieprza w Jawidzu. Niestety mężczyzna zmarł po przewiezieniu do szpitala. Od 1 kwietnia Komenda Główna Policji odnotowała w całym kraju 213 utonięć.

Wczoraj po południu łęczyńscy policjanci zostali zaalarmowani, że w miejscowości Jawidz w powiecie łęczyńskim w rzece Wieprz topi się mężczyzna. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 45-letni mieszkaniec gminy Spiczyn ze swoją znajomą i jej dzieckiem przebywał nad rzeką.

W pewnym momencie mężczyzna postanowił wykąpać się w rzece, do której skakał z mostu. Kobieta z dzieckiem oddaliła się od znajomego. Następnie po około 10 minutach zauważyła unoszącego się w wodzie 45-latka. Natychmiast wyciągnęła go z wody i przystąpiła do resuscytacji, którą przejęli strażacy, a następnie zespół ratownictwa medycznego.

Po przywróceniu czynności życiowych mężczyzna został przewieziony do łęczyńskiego szpitala. Niestety po kilku godzinach zmarł. Ciało 45-latka zostało zabezpieczone celem wykonania sekcji zwłok. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

(fot. nadesłane)

6 komentarzy

 1. Lubię To.Wszysto odbywa się z własnej nie przymusowej woli.Amen.Więcej takich wiadomości.

  • Lubisz śmierć człowieka? Mówiłeś o tym swojemu psychiatrze?

   • twój psychiatra

    Opowiadał ale twojemu 🙂 czyli mi- ty weź wyluzuj bo ci zmienię leki na mocniejsze i będziesz spał 24h/dobę.

 2. Będzie babka miała co opowiadać na święta.

 3. Pewnie na główkę sobie skoczył do płytkiej rzeczki.

 4. Wyłowiony?????Chyba na spinning?