690 680 960

Znalazł 91-letniego ojca na polu w pobliżu lasu. Mężczyzna trafił do szpitala, nie udało się go uratować (zdjęcia)

Mężczyzna w wieku 91 lat wyszedł nad ranem z domu. Po kilku godzinach na polu znalazł go jego syn. Starszy człowiek był bardzo mocno wyziębiony. Nie udało się uratować jego życia.

Lekarzom z lubelskiego szpitala nie udało się uratować życia mężczyzny, który trafił do placówki z bardzo poważnymi objawami wychłodzenia organizmu. 91-letni mieszkaniec miejscowości Łobaczew Mały w gminie Terespol w poniedziałek około godziny 4 rano wyszedł z domu. Ponieważ mężczyzna cierpiał na zaniki pamięci, jego najbliżsi natychmiast rozpoczęli jego poszukiwania.

Jak nas poinformowano, po kilku godzinach mężczyznę znalazł jego syn. 91-latek znajdował się na polu w pobliżu lasu. Jego organizm był bardzo mocno wychłodzony. Na miejsce wezwano służby ratunkowe.

Śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego mężczyznę przetransportowano do szpitala w Lublinie. Niestety, pomimo starań lekarzy, nie udało się uratować jego życia. Jest to już trzecia ofiara zimy w tym sezonie. Poprzednie zmarły z zimna w powiecie włodawskim i chełmskim.

(fot. lublin112)

2 komentarze

  1. Zimny wycug.

  2. Dyrdymałko Eustachy

    Dawniej w Japonii był taki zwyczaj, że stary schorowany człowiek ja czuł się ciężarem dla rodziny to byle jak ubrany szedł w góry i zamarzał sobie na śmierć.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Festyn Ludowy „U Cioci Pauliny”
Święto Kwitnącej Lipy
Bukowskie Jagodzianki. Gwiazdą wieczoru będą Pogwizdani
Dni Konstantynowa. Gwiazdą wieczoru będzie MiłyPan.
Święto Róż w Końskowoli