Znalazł 91-letniego ojca na polu w pobliżu lasu. Mężczyzna trafił do szpitala, nie udało się go uratować (zdjęcia)

Mężczyzna w wieku 91 lat wyszedł nad ranem z domu. Po kilku godzinach na polu znalazł go jego syn. Starszy człowiek był bardzo mocno wyziębiony. Nie udało się uratować jego życia.

Lekarzom z lubelskiego szpitala nie udało się uratować życia mężczyzny, który trafił do placówki z bardzo poważnymi objawami wychłodzenia organizmu. 91-letni mieszkaniec miejscowości Łobaczew Mały w gminie Terespol w poniedziałek około godziny 4 rano wyszedł z domu. Ponieważ mężczyzna cierpiał na zaniki pamięci, jego najbliżsi natychmiast rozpoczęli jego poszukiwania.

Jak nas poinformowano, po kilku godzinach mężczyznę znalazł jego syn. 91-latek znajdował się na polu w pobliżu lasu. Jego organizm był bardzo mocno wychłodzony. Na miejsce wezwano służby ratunkowe.

Śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego mężczyznę przetransportowano do szpitala w Lublinie. Niestety, pomimo starań lekarzy, nie udało się uratować jego życia. Jest to już trzecia ofiara zimy w tym sezonie. Poprzednie zmarły z zimna w powiecie włodawskim i chełmskim.

(fot. lublin112)

2 komentarze

  1. Zimny wycug.

  2. Dyrdymałko Eustachy

    Dawniej w Japonii był taki zwyczaj, że stary schorowany człowiek ja czuł się ciężarem dla rodziny to byle jak ubrany szedł w góry i zamarzał sobie na śmierć.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!