690 680 960

Znajdź motywację by schudnąć w wakacje

Znajdź motywację, by schudnąć w wakacje! Darmowe konsultacje z dietetykiem w gabinetach Projekt Zdrowie w Lublinie.

Często cel mamy jeden: schudnąć do lata. Raz nam się to udaje, innym razem nie i później przychodzą wakacje, a wraz z nimi wracają utracone kilogramy. Bo wyjeżdżamy na urlop i ciężko odmówić nam sobie czegoś z oferty all inclusive, bo znajomi zapraszają nas na grilla, bo lody, gofry i zapiekanki kuszą nas na każdym kroku. Jedno odstępstwo goni drugie i w efekcie odchudzanie musimy zaczynać od początku – często nawet nie od zera, bo tych kilogramów mamy po prostu więcej. 

Jeśli nic nie zmienisz, nic się nie zmieni

Zaczynamy więc cały proces od nowa. Przeglądamy modne diety, ślepo wierzymy w marketingowe nagłówki typu: “aloes pomaga schudnąć”, “pij koktajle, a zgubisz zbędne kilogramy” i szukamy kolejnych magicznych sposobów, aby uzyskać upragnioną sylwetkę. Zastanów się, ile razy próbowałeś/ próbowałaś i zaczynałeś/ zaczynałaś od nowa? A później wszystko wracało do punktu wyjścia, bo działania, które podejmowałeś/ podejmowałaś nie były dostosowane do Ciebie, twojego trybu życia, stanu zdrowia czy preferencji żywieniowych. Powiemy Ci jedno: jeśli nic nie zmienisz, nic się nie zmieni. Kilogramy powrócą, prawdopodobnie z nadwyżką. Będzie dokładnie tak, jak zawsze. 

Jeśli chcesz mieć rezultat, zmień metodę

 

– Rozpoczynając proces racjonalnego odchudzania, jesteś w stanie schudnąć 0,5-1 kg na tydzień. I ten proces nie ma nic wspólnego z chwytliwymi nagłówkami z sieci. Zaczniemy od tego, że zdiagnozujemy problem i wspólnie ustalimy cele.  Na pierwszej wizycie wykonam analizę składu ciała i przygotuję dla Ciebie indywidualne zalecenia i plan żywieniowy. Będzie on dostosowany do Twoich potrzeb, preferencji i… pory roku, tak aby dieta bazowała na sezonowych produktach i tym samym nie była droga – tłumaczy Monika Popik, dietetyk z gabinetu Projekt Zdrowie Lublin Czechów – Co więcej, w trakcie wakacji, pierwsza konsultacja z dietetykiem w gabinetach Projekt Zdrowie jest bezpłatna. Nic więc nie tracisz, a możesz zyskać to, że próbę odchudzania podejmiesz po raz ostatni. Tym razem skutecznie – dodaje Pani dietetyk Magdalena Augustyniak z Projekt Zdrowie Lublin Czuby.

 

Czy odchudzanie z dietetykiem przynosi rezultaty?

 

Nie obiecamy Ci, że zgubisz 10 kg w dwa tygodnie, ani że uzyskasz wymarzoną sylwetkę bez diety. Możemy natomiast obiecać Ci, że schudniesz zdrowo i skutecznie, bez efektu jojo. Pani Jakub w  7 miesięcy schudł z nami 38 kilogramów, Pani Iwonie z pomocą dietetyka udało się pozbyć 14 kilogramów w przeciągu 4,5 miesiąca, a współpraca z Panią Dominiką udowodniła, że można pozbyć się 15 kilogramów pomimo insulinoodporności, niedoczynności  tarczycy i PCOS. Chcesz zobaczyć więcej metamorfoz? Poznaj sukcesy i historie naszych Pacjentów na https://projektzdrowie.info/sukcesy-naszych-klientow/.  Marzą Ci się takie efekty?  Nie odkładaj decyzji do jutra,  kolejnego tygodnia, poniedziałku, czy co gorsza – do następnych wakacji. 

 

Zapisz się na bezpłatną konsultację z dietetykiem już teraz! 

Wystarczy, że zadzwonisz lub skontaktujesz się  za pomocą formularza kontaktowego. W trakcie konsultacji dietetyk przeprowadzi analizę składu ciała, wykona badanie poziomu tkanki tłuszczowej, poda wytyczne dotyczące zapotrzebowania kalorycznego organizmu oraz podpowie, jak zmienić nawyki żywieniowe. To co, widzimy się w gabinecie? 

 

Już dziś możesz zapisać się na bezpłatną konsultację 

 

PROJEKT ZDROWIE LUBLIN CZUBY
POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

ul. Ametystowa 16, 20-576 Lublin

Tel. 512 575 156

e-mail: [email protected]

https://lublin.projektzdrowie.info/

PROJEKT ZDROWIE LUBLIN CZECHÓW
POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

ul. Górska 7, 20-863 Lublin

Tel. 880 447 708

e-mail: [email protected]

https://lublin-czechow.projektzdrowie.info/

Dietetyk Magdalena Augustyniak 

Dietetyk mgr Monika Popik

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Festyn Rodzinny na Rynku w Modliborzycach
Koncert: Śpiewajmy Piosenki Żołnierskie
Zlot motocyklowy w Szczebrzeszynie
Obchody Święta Wojska Polskiego w Garnizonie Lublin
Piknik Rodzinny w Konopnicy