Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zmieniała pas ruchu. Zderzyła się z jadącym tuż obok autobusem (zdjęcia)

Niewielkie utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy na ul. Lipowej w Lublinie. Po zderzeniu pojazdów zablokowany jest jeden pas jezdni.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godzinie 11 na ul. Lipowej w Lublinie. W rejonie centrum handlowego Plaza zderzyły się dwa pojazdy: samochód osobowy i autobus komunikacji miejskiej. Na miejscu interweniował nadzór ruchu MPK.

Jak wstepnie ustalono, oba pojazdy jechały w tym samym kierunku, w stronę ul. Narutowicza. Kierująca nissanem kobieta postanowiła zmienić pas ruchu. Nie zachowała jednak ostrożności i zderzyła się z poruszającym się tuż obok autobusem.

W zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń ciała. Na miejscu prowadzone są czynności mające na celu wyjaśnienie dokładnych okoliczności kolizji. Występują niewielkie utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112)

11 komentarzy

 1. Niedziela handlowa , do plazy wydać kasę się spieszyła , teraz wyda na mandat i blacharza.

 2. bo tam powinien być BUS pas to by się nie w* autobusowi 😉

  • Jak będzie buspas to autobusy będą stać w korku, bo dużo aut skręca w prawo. Albo będą omijać lewym pasem, ale wtedy po co buspas?

 3. Brakuje informacji i zatrzymanym PJ

 4. PRZY TAK CIASNYCH ULICACH JAK LIPOWA, RACŁAWICKIE CZY D.M.M. BUS-PASY STANOWIĄ ZAGROŻENIE

 5. codziennie jakaś picka…

 6. po zdjęciach to wygląda jakby to autobus zmieniał pas z lewego na prawy

  • W autobusie jest monitoring (o ile okaże się sprawny) to będzie widać jak dokładnie było. Najważniejsze aby kierująca nie uległą presji przebierańców z NR i nie podpisała oświadczenia o swojej winie, jeśli ma jakieś wątpliwości.

   • Autobus jechał lewym, osobówka prawym. I potem autobus odbijał na lewy żeby nie zmielić osobówki pomiędzy swoją prawą stroną a słupkami, znakami itp.

Z kraju