Wtorek, 16 kwietnia 202416/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zmieniała pas jezdni. Zderzyła się z oplem, potem ze skodą (zdjęcia)

Niezachowanie ostrożności w trakcie wykonywania manewru zmiany pasa jezdni, było przyczyną zderzenia trzech pojazdów na jednej z lubelskich ulic. Kończą się już utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 13 na Drodze Męczenników Majdanka w Lublinie. Pomiędzy skrzyżowaniem z ul. Wolską i Fabryczną a wiaduktem kolejowym zderzyły się trzy samochody osobowe: opel, citroen i skoda. Na miejscu interweniowała straż pożarna i policja.

Jak wstępnie ustalono, kierująca citroenem kobieta jechała w stronę Majdanka. Zmieniając pas jezdni z prawego na lewy nie zachowała ostrożności i doprowadziła do zderzenia z poruszającym się nim oplem. Wytrącony z toru jazdy citroen zjechał następnie na przeciwległy pas jezdni i zderzył się z jadącą z naprzeciwka skodą.

Podróżujące pojazdami osoby nie odniosły obrażeń ciała. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności kolizji. Występują niewielkie utrudnienia w ruchu, niebawem jednak mają się one zakończyć. Sprawczyni została ukarana mandatem karnym.

Zmieniała pas jezdni. Zderzyła się z oplem, potem ze skodą (zdjęcia)

Zmieniała pas jezdni. Zderzyła się z oplem, potem ze skodą (zdjęcia)

(fot. nadesłane – Marek)

22 komentarze

 1. Prawdziwy Franio (R)

  Środek jezdni, a na niej osoby bez kamizelek.
  Ktoś odpisze, że to środek dnia, więc nie potrzeba.
  Ja odpiszę, że nocą kamizelki na osobach przebywających na jezdni (kierujących urządzających sobie pogawędkę na środku jezdni trudno zaliczać do pieszych) to także rzadkość.
  Więc jak to jest, że do dawania dobrych rad na forum jest multum osób, ale osób do dawania dobrego przykładu w realu już chętnych nie ma.
  Hipokryci z Was i tyle.

  • Kolego – prawdziwy Franio jest tylko jeden, nie podszywaj się! Od razu wyczuć można przebierańca – żadnego słowa o pedalarzach w tekście.

 2. Kto ją dopuścił do jazdy? Może obcasik się pod dywanik zawina.

  • Ją jak ją , ale ten z opla na własne życzenie tak wylądował .
   Tak to jest jak nie umie się przewidywać , że ze zwężonego pasa ruchu ktoś będzie zjeżdżał na wolny pas .
   Tak tak kolego z opla . Przemyśl to na spokojnie .

   • Dobrze się czujesz? Zasra*** babsztyla obowiązkiem było ustąpić PIERWSZEŃSTWA wszystkim znajdującym się na pasie ruchu przed jego zmianą. Zabierz jej prawko i wyrzuć zanim kogoś niewinnego zabije a nie szukasz kozła ofiarnego bo baba jeździć nie umie.

    • … na drugi raz staraj się przewidywać takie sytuacje , a zaoszczędzisz kolizji swojego auta .
     To tylko dobra rada i ze zdrowym samopoczuciem .
     Pozdrawiam .

     • Ja „przewidywać” nie muszę.
      Droga to nie szklana kula.
      Mi wystarczy przestrzeganie przepisów. A na drugi raz baba wytnie numer ciężarowce to na otarciach się nie skończy. Głupszym nie warto ustępować-zwłaszcza na drodze-bo prędzej czy później kończy się to tragedią.

    • A jakby zamiast „owej baby ” byłaby właśnie ciężarówka ?
     Też byś tak zachowywał się jak w owym przypadku ?
     Życzę powodzenia , aczkolwiek nie wróżę .

     • Ale była baba która ma ustąpić.
      Głupszym nie ustępuje,nie ustępowałam i ustępować nie będę-zwłaszcza kobietom.
      Bo głupek niczego się nie nauczy jak mu ciągle będzie się udawało.
      A ja najwyżej sobie z głupka OC samochód naprawie 😀

     • To zepsutym jeżdziłaś ?

     • Bo połowa powinna stracić ten kartonik.Przewidywać nie umieją,na zamek zapomnij,a jak wbijasz się na ekspres to samo.Jedzie bo jedzie i tak nauczyli (zero rozumu).A jak się nauczy i kozaczy i to na ogonie jak na lince.Patologia drogowa.Dotyczy też to rowerzystów i pieszych (Fan Lekarstw Frania)bez wyobraźni,bo ktoś coś w przepisach mieszał i jestem nieśmiertelny (pewnie trzy życia ) i reset.Zacznijcie myśleć i przewidywać a nie bo ja idę,jadę przepisowo.Kuwa to nie tory czy marżą Wam się auta i chodniki przyszłości.

     • fluffy i tu masz wielką rację , a nie ja @Zlota niczym roszczeniowy kierowca – bo ja mam pierwszeństwo i walę we wszystko kto mi się wciska , a przy okazji autko sobie naprawie .

     • @pord
      Wez już skończ. Wracaj do eLki jak nie potrafisz jeździć a swojej babie zabierz prawo jazdy zanim komuś krzywdę zrobi. I pamiętaj żeby na zielonym świetle 10 razy się rozglądaj albo nie ruszaj wcale. Takich bałwanów którzy maja w nosie przepisy tylko roszczenia bo każdy ma półgłówkowi ustępować,mimo posiadania pierwszeństwa powinni dożywotnio zakazać wsiadać do samochodu.

     • @fluffy
      Stracić kartonik bo korzystają z należnego pierwszeństwa? Ciekawe. Pamiętaj o tym w pracy,jak ci jakaś baba zajedzie drogę spier@@@ do rowu zestawem. A jak zarysujesz głąba przeproś grzecznie i podaj numer polisy OC.
      Może jak taki tłumok nierespektujący pierwszeństwa przepisów ruchu drogowego zdmuchnie ci dziecko z przejścia to tez przeproś bo przecież powinno przewidzieć, a jak nie przewidzi to uderz się w pierś ze pozwoliłeś mu wyjść na ulicę.

     • Zlota,a Ty to z tych co w imię pierwszeństwa „bo mam zielone”wjeżdżam na rondo i za chwilkę korkuję przy cyklu świateł czy hamuje na wielopasmówce,byle przepuścić pieszego,ale lusterek nie używam?

 3. Teraz się dowie ile to kosztuje.I dobrze.Amen.

 4. jakby ten w oplu jechał 50 to by sie skonczylo na otarciu i pojechałby dalej

 5. Włączyła kierunkowskaz i myślała, że po sprawie. Jak większość myślących inaczej niemotek. Może się mylę, ale tak to zazwyczaj bywa. Pewnie się jeszcze wykłócała, że miała racje bo sygnalizowała !!!

 6. Dziwne że nikt nie zauważył że ta kobieta ma prawo jazdy z chipsów.

 7. zabrać prawo jazdy i powtórny egzamin

Z kraju