Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zmieniał wygląd i styl ubioru. Na nic to się zdało poszukiwanemu listem gończym (wideo)

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie we współpracy z funkcjonariuszami z IV komisariatu Policji w Lublinie dokonali aresztowania 45-letniego mężczyzny, który był poszukiwany listem gończym z powodu udziału w zorganizowanej grupie przestępczej. Mężczyznę czeka kara pozbawienia wolności wynosząca 4 lata i 6 miesięcy.

– Zatrzymanie groźnego przestępcy było efektem wspólnych działań kryminalnych z KMP w Lublinie i IV komisariatu. 45-latek miał na swoim koncie szereg przestępstw popełnionych w kraju oraz poza jego granicami, które polegały na wewnątrzwspólnotowym nabyciu znacznych ilości środków odurzających i substancji psychotropowych – informuje nadkomisarz Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Policjanci ustalili, że mężczyzna sukcesywnie zmieniał miejsca pobytu. Zmienił nawet wygląd zewnętrzny oraz styl ubioru. Był ostrożny i cały czas czujny w swoim postępowaniu.

– Poszukiwacze, po wykonaniu szeregu czynności i przeanalizowaniu zbieranych przez kilka miesięcy materiałów operacyjnych, wiedzieli, że obecnie jest na terenie Polski. Finalnie kryminalni wytypowali jedno z mieszkań na terenie Śródmieścia w Warszawie. W środowy poranek zapukali do drzwi lokalu. Mężczyzna nie spodziewał się wizyty policjantów – dodaje nadkomisarz Kamil Gołębiowski.

45-latek był kompletnie zaskoczony widokiem mundurowych. Wprost z warszawskiego mieszkania trafił prosto do więzienia. Mężczyzna spędzi tam najbliższe 4 lata i 6 miesięcy.

4 komentarze

  1. myślał jak mejza z piss. Że założy śmieszne okularki i zapuści wąsy to go nikt nie pozna…

  2. Myślał że jak będzie kandydował z list PO so senatu to że immunitet już go chroni.

  3. Uważam się za zbawionego

    Jak jest ta nasza bolizja taka obrotna, to niech Ja worka znajdą!

Dodaj komentarz

Z kraju