690 680 960

Zmieniał ciężarówką pas jezdni, nie zauważył jadącego tuż obok małego auta (foto)

Na szczęście nikt nie ucierpiał w wyniku zderzenia dwóch aut, jakie miało miejsce na ul. Mełgiewskiej. Na miejscu pracują policjanci, nie ma już utrudnień w ruchu.

Do zdarzenia doszło we wtorek po południu na ul. Mełgiewskiej w Lublinie. W rejonie wiaduktu kolejowego zderzyły się dwa pojazdy: microcar i samochód ciężarowy. Na miejscu interweniowała policja.

Jak wstępnie ustalono, oba pojazdy jechały w tym samym kierunku, w stronę Świdnika. Kierujący ciężarówką mężczyzna wykonując manewr zmiany pasa ruchu nie zachował ostrożności w wyniku czego doprowadził do zderzenia z microcarem.

Podróżujące pojazdami osoby nie odniosły obrażeń ciała. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności kolizji. Występowały utrudnienia w ruchu, obecnie przejazd odbywa się płynnie.

(fot. lublin112)

12 komentarzy

 1. z lewej nic, z prawej też nic 😉

 2. ale pech Bimmera !
  ledwo co wziął na kredyt na wymażone „auto”, to już mu chcieli wjechać do kabiny.

  i ch… znowu musi wyciągnąć rower z piwnicy 🙂

 3. To nie słyszał potężnego wrrrr wrrrrrrr wrrrrrr??? Przecież te jeżdżące trumienki z poliplexy najpierw słychać potem długo… długo nic a na końcu widać…;)

 4. A ten wynalazek to nie ma tablicy rejestracyjnej?

 5. Brak lusterek …- umiejętności powtórny kurs! A jak by to był motocykl?! Rower?; Kary godne!!!!!! Zawodowy kierowca….aż strach pomyśleć….

 6. Ludzie powinni mieć zabronione jazdy takimi samochodami . Ludzie bez prawa jazdy którzy nie znają nawet przepisów ruchu drogowego . Byc moze byla tu wina ciężarówki ale ogólnie chcialem zwrocic uwagę na te pojazdy juz kilka razy widzialem sytuacje w której mało co nie doszło do wypadku przez kierowców tych mydelniczek.

  • I to jest błąd.
   Na dowód to można motorowerem.
   Tym można tylko z kategorią AM jechać (choć wiele osób myśli, że wystarczy dowód, to jak już w coś z własnej winy przypier…olą, to bardzo boleśnie i kosztownie się rozczarowują).

 7. przecież jak toto jedzie to z kilometra słychać łutututututu

 8. I co i części trzeba szukać w sklepie z zabawkami

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie
Zaproszenie na otwarcie Farmy Dyniowej w Lublinie
Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej