690 680 960

Zmiana organizacji ruchu na ul. Wyżynnej oraz ul. Na Stoku

Na ul. Wyżynnej oraz na ul. Na Stoku w Lublinie planowane są prace remontowe sieci sanitarnej. Na czas prac wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu dla kierowców oraz pieszych.

Utrudnienia w ruchu na ul. Wyżynnej oraz na ul. Na Stoku związane będą z bezrozkopowymi robotami remontowymi fragmentu sieci sanitarnej. Prace będą prowadzone w dwóch etapach w dniach 02.07.2019, oraz 09.07.2019 od godz. 8.00 do godzin popołudniowych. Odcinek objęty robotami obejmuje odcinek chodnika przy ul. Na Stoku przy posesji nr 5 i 7 oraz fragmentami pas drogowy ul. Wyżynnej przy posesji nr 20 oraz komisariatu Policji.

Zmiany w funkcjonowaniu ww. ulic sprowadzają się do:

– ulica ul. Wyżynna posesja nr 20: część miejsc postojowych dostępnych od ul. Na Stoku zostanie zajęta przez konieczny sprzęt wykonawcy, przez co będzie wyłączona z możliwości parkowania, należy się też liczyć z chwilowymi utrudnieniami związanymi z manewrami ciężkiego sprzętu (ciężarówek) w rejonie tej posesji, parkujące samochody uniemożliwiające prowadzenie prac, o ile nie będzie kontaktu z właścicielem, mogą zostać wywiezione bądź przestawione w inne miejsce. Na dojeździe do budynku Wyżynna 20 oraz komisariatu będzie wprowadzone zwężenie jezdni.

– ulica Na Stoku posesja nr 5: wystąpią utrudnienia dla pieszych ze względu na przepompowywanie nieczystości w rejonie tej posesji, gdzie wygrodzenie otwartych studni wyłączy część powierzchni chodnika z możliwości swobodnego przemieszczania.

Uwaga na utrudnienia dla pieszych i rowerzystów, w postaci wygrodzonych zaporami lub oznakowanych pachołkami drogowymi, węży do pompowania wody lub nieczystości, które mogą się czasowo pojawić na chodnikach, w sąsiedztwie których prowadzone będą roboty.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

2 komentarze

  1. Przy tym skwarze , nieczystości na chodniku , to będzię muzyka dla uszu.
    Ale co tam , jak trzeba kolektor przeczyścić ,to trzeba i to wytrzymać

  2. Co to za 4 samoloty nad Lublinem bardzo nisko latają ?

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie