Wtorek, 25 czerwca 202425/06/2024
690 680 960
690 680 960

„Złóżmy kwiaty na grobie PiSu!”. Dzisiaj kolejny protest w Lublinie w ramach Strajku Kobiet

Na niedzielę zaplanowany jest kolejny protest w Lublinie w ramach Strajku Kobiet. Popołudniowe wydarzenie odbędzie się pod hasłem – „Złóżmy kwiaty na grobie PiSu!”.

142 komentarze

 1. Młode wykształcone piękne kobiety z wielkich miast. Choć nie tylko . Kontra paskudne grube stare baby , dziecioroby….. Tak wygląda dziś Polska.

 2. Dziś tylko motłoch, wiocha i kler stoi po stronie PiS. Kler ma ewidentnie interes aby PiS był przy wladzy. Cała Polska ich nienawidzi. PiS dziś jest politycznym bankrutem że śladowym poparciem.

  • LEWACTWO to margines polityczny. To ludzie wyzbyci samodzielnego myślenia. Jak by nie PiS nie byliby tutaj bo nie byłoby ich stać na studia czy pracę w Polsce. Musieli by wyjechać z Polski za chlebem.
   Brak wiary ich zgubił całkowicie. Odciąć ich od TVN wyłączyć internet i nie poradzą sobie w życiu.
   To sieroty. Im się całkiem pomerdało w pustych łbach. To margines społeczny.

   • Obie strony mówią o sobie dokładnie to samo – że ci drudzy samodzielnie nie myślą. Interesujące. I co to znaczy „stać na pracę”? To dzięki PISowi pracując, trzeba do tego słono dopłacać? Fenomen na skalę światową.

 3. To nie jest protest kobiet, to jest walka o prawo do aborcji, a za tym na pewno nie będę
  Wstyd

 4. Pocałujcie mnie w d..ę !

 5. Osoby protestujące to egoistyczny motłoch. Nie pomyśli jedno z drugim, że wróci do domu, do rodziców, do dziadków i sprzeda im wirusa korony albo grypy. Nie pomyśli, że naraża swoich znajomych, całkiem obcych ludzi chociażby w mpk. Nie po co myśleć o kimś, lepiej iść w tłum i drzeć sie. Przecież walczą o „wolność wszystkich kobiet i całej Polski”. Noszą papierowe trumny, znicze, kwiaty a po „strajku” impreza taneczna. Żałosne i bezmyślne zachowanie. Tylko żeby osoby protestujące nie brały udziału w prawdziwym pogrzebie kogoś ze swoich bliskich, kogoś kogo zarażą. Moze wtedy dotrze co robi ale będzie już dużo za późno. Ale to też będzie wina PiSu…

 6. lewacka lesbijka żydowskiego pochodzenia na czele strajku kobiet !!!!!! podnieście puste łby z nad komórek i pomyślcie czy nie robią z was zindoktrynowanych durniów

 7. Skoda piniedzy na kwiatki dla wsiarzy