690 680 960

„Złóżmy kwiaty na grobie PiSu!”. Dzisiaj kolejny protest w Lublinie w ramach Strajku Kobiet

Na niedzielę zaplanowany jest kolejny protest w Lublinie w ramach Strajku Kobiet. Popołudniowe wydarzenie odbędzie się pod hasłem – „Złóżmy kwiaty na grobie PiSu!”.

142 komentarze

 1. LUDZIE NIE DAJCIE SOBĄ MANIPULOWAĆ! Temat aborcji to temat zastępczy, bez niego lewackie i feministyczne przywódczynie strajku kobiet nie mogły by zmobilizować damską część społeczeństwa do protestu. Kobiety idą protestować, a tak na prawdę nie wiedzą czego się domagają. Czy ktoś zapoznał się z programem tych feministycznych przywódczyń??? Temat aborcji to tylko temat zastępczy. Oprócz tego chcą nam wprowadzić ideologię LGBT, GENDER i seksualizację dzieci w szkołach, dodam że małych dzieci. Używajcie własnego rozumu i nie dajcie sobą manipulować!

  • Eeeee… ale to PiS wyciągnął na stół temat aborcji zmieniając prawo, w trakcie pandemii… pewnie liczyli na to, że skoro pandemia to ludzie nie będą sobie zawracali tym głowy, albo, że zamkną ludzi w domach i zabronią zgromadzeń. Jednak się przeliczyli, i jak to sami niektórzy PiSowcy stwierdzili: przestrzelili z tym wyrokiem.
   Przedterminowe wybory już niebawem.

   • Tak… bo Trybunał rozpatruje wnioski w ciągu kilku dni / tygodni. To przecież oczywiste, że wniosek ws. aborcji został złożony w 2019 a więc przed epidemią. Nikt normalny by tego teraz nie robił.

    • Dokładnie tak! zapytanie do TK w tej sprawie wpłynęło w listopadzie 2019r. TK na wydanie orzeczenia miał czas do listopada 2020r. mogli to zrobić na wiosnę ale pandemia i odroczyli orzeczenie, żeby nie było jak teraz, że rząd wyciągnął nagle temat aborcji. A nie fart chciał, że 2 fala przyszła wcześniej i zgodnie z terminem TK już musiał wydać orzeczenie. Więc nie bredźcie, że rząd nagle wyciągnął temat aborcji.

    • Ale pis zrobił to specjalnie aby przykryć inne sprawy.
     Jest teraz głośno o protestach, zdewastowanych kościołach a rządzący robią co chcą.
     Teraz mają pretekst to kolejnych zaostrzeń, które są niezgodne z prawem bo stanu wyjątkowego nie ogłaszają. Zamykają kolejne sektory gospodarki doprowadzając do ruiny finanse państaw.
     Niedługo wjedzie komornik a rządzić będzie syndyk.

   • freundliche Grüße

    I tu się mylisz. Dlaczego mają być przedterminowe wybory dla demokratycznie, legalnie wybranego rządu? Dlatego, że opozycja nie potrafi się pogodzić z przegraną? Stworzenie kodu nic nie dało im. Potem zmanipulowali zielonych, homoseksualistów i teraz naiwne młode kobiety. W efekcie ludzie zrażają się tylko do protestujących. Jeszcze szukanie pomocy w bratniej niemieckiej partii w EU? Lepiej zrujnować Polskę, zdradzić ją, aby tylko wrócić do władzy, po trupach.
    Niestety rzeczywistość będzie inna niż myślisz…Przykra dla przeciętnego Kowalskiego.

  • desant z Łysej Góry

   Przylecą złożyć kwiaty i zapalić znicze a gdzie zaparkują swoje miotły? Czy popierający ich prezydent udostępni swój gabinet? Złożą na „grobie PIS-u”. One nie wiedzą, że po śmierci ciała życie jest wieczne…
   …(płód ludzki od początku też też jest ciałem)…

  • rozwiązanie jest proste- oddać kobietom pełny wybór, nic po za tym.

   • wolność dla każdego jednakowo

    to nie zmuszajcie lekarzy do współudziału w tych rzeźniczych morderstwach, nic po za tym…

   • Przecież zawsze mają wybór. Mogą oddać niechciane dziecko zamiast domagać się prawa niezgodnego z ustawą zasadniczą.
    Nawet nieludzkie prawo nie usprawiedliwia morderstwa.

    • 1. lekarz może odmówić- większość jest po stronie kobiet.
     2. kto dziecko z szeregiem wad zechcę, nikt, to jest udręka na kilka miesięcy dla rodziców, najczęściej matki.
     3. posiadanie wyboru nie znaczy dokonianie decyzji aborcji.
     4. tak jesteście nakręceni na któraś ze stron że zapominacie o tym że w tym wyborze trzeba znależć się samemu. Osądzanie jest łatwe, a gdy na siebie się trafi mówi się wtedy ,,to jest wyjątkowa sytuacja,,
     5. co do oddania dziecka, weźcie z bidula jedno adoptujcie zdrowe dziecko. Las rąk i kolejki w drzwiach bidula. Cynizm ponad rozsądek.

    • przecież władza wyższa już zgłasza ustawę kompromisu od kompromisu to widać że moża powrocić a nawet zmienić na korzyść kobiet ustawę zasadniczą.
     Nikt w tym wszystkim nie widzi kobiety jako człowieka. Inubator podporządkuj sie, to nic że trafisz do psyhiatryka, depresja- użądzenie depresji nie ma, nie ty to inna będzie inkubatorem, ty jesteś wadliwa to nic że jesteś czyjąś córką, kogo obchodzi jak z tego wyjdziesz.
     Ludzie ogarnijcie się kobiety to wasze siostry, córki, koleżanki, żony i matki. Jak można w 21wieku bać się zajść w ciąże.

     • PO 1-wsze, nie dawać doopy na prawo i lewo.
      Po 2-gie słownik sobie kup bo POtwierdzasz kawały o pustych zmywarkach.

      • Ciąża jest konsekwencją jak zamiast głowy używa się c..y – niestety – aktualnie manifestujące na strajku kobiet – domagają się zupełnie czego innego – w postulatach mają min. aborcję na żądanie – a to jest już zupełnie inny temat

      • Czy myślisz, że w małżeństwach nie ma szans na uszkodzony płód? Podaj link do opracowań naukowych, bo teoria ciekawa 🙂

   • Rozwiązaniem wszystkich problemów jakie otatnio się przewijają przez kraj jest odsunięcie Prezesa od władzy. To o niego wszytko się rozbija. Niestety to nie nastąpi tak szybko. Ten człowiek nie ma skrupułów, nie jest skłonny do negocjacji i nie słucha nikogo, a swoje wizje polityczne realizuje bez względu na wszystko. Jak wcześniej ciężko było wielu Polakom otworzyć oczy, to teraz cieżko pogodzić się z tym, że mamy w kraju dyktatora.

  • My już to zrobiliśmy….. Zapraszamy….. Szersza perspektywa wcale nie boli 🙂

  • To od rodzica zależy jak wychowa się dziecko.

 2. Nie zaomijcie rozumu wziąść, moze po drofze znajdziecie

 3. Ale dlaczego chcecie składać kwiaty w Katolickie Święto Wszystkich Świętych – przecież chcecie odłączenia państwa od kościoła – przecież to jest zaprzeczanie swoim poglądom ! Głupota lewacka sięga zenitu – dzieci zafascynowane ideologią LGBT – gdzie ni jak im do homoseksualizmu pikietują za związkami partnerskimi a większość z nich ma związki heteroseksualne ! Obłuda obłuda i jeszcze raz obłuda – ateiści krzyczący że nie mogą pójść we Wszystkich Świętych na cmentarz – do czego ten kraj zmierza !

 4. PIS won z Polski , banda obłudników zadnej róznicy jak POprzednicy

 5. Na wszystkich zdjęciach te same satanistyczne twarze. Robią objazd po całej lubelszczyźnie. Ciekawe ile Soros im za to płaci?

  • Za protesty KOD-u na początku chętnym dawali 50zł ale jak ludzie zmądrzeli to nawet 150zł. Mojej siostry „mundra sunsiadka” to nawet dwie córki brała na protesty by na nich zarobić.

 6. Szkoda mi was Marionetki Lampartowej i wiecznie majacego was w poszanowaniu PO u SLD

 7. Już kwiaty złożone

 8. Brawo kobiety! Walczcie o swoje prawa. Popieram!

 9. Zmarzłyście w waginy? to bardzo dobrze!!.

  • Gdy dzieciom marzą rączki to należy rozcierać a do tych z ulicy nikt nie dotknie się bo zbyt duże ryzyko

 10. A ja już dwa tygodnie zmagam się z koronawirusem i szlag mne trafia jak patrzę na te rozbestwione twarze
  kobiet walczące z wiatrakami

Kursy walut

 • USD 4.2559zł 0.75%
 • GBP 5.2567zł 0.55%
 • EUR 4.5376zł 0.34%
 • CHF 4.671zł 0.05%

Polub nas