Złodziej z biegunką? Włamał się po papier toaletowy

To że święta już za kilka dni wiedzą wszyscy, tymczasem złodzieje też robią zapasy na świąteczne dni. Jak widać wszystko im się potrafi przydać.

Nie wiadomo czym kierował się nieznany osobnik, który dokonał włamania tylko po to, by ukraść…papier toaletowy. Policjanci z Białej Podlaskiej zostali powiadomieni o włamaniu do jednego z wagonów kolejowych stojących na terenie terminalu w Małaszewiczach. Po dokładnych oględzinach, okazało się, że sprawca zabrał tylko znajdujący się w środku papier toaletowy. Najwyraźniej teraz będzie miał jego spory zapas, który przyda mu się przyda w przypadku dolegliwości żołądkowych po świątecznym obżarstwie. Kolejarze dokładnie obliczyli straty, i podali, że 40 zgrzewek papieru było warte 943 złote.

Tymczasem inny ze złodziei szykuje najprawdopodobniej zapas pieczywa na święta. A żeby miał je w czym przechowywać, ukradł z pod jednego ze sklepów 20 pojemników na pieczywo. Kolejne 20 stojących pod kolejnym sklepem zginęło chwilę później w Dubowie. Straty oszacowano na tysiąc złotych.

Innemu zaś, najprawdopodobniej nie chciało się robić przetworów, więc postanowił je zdobyć w inny sposób. Za pomocą wytrycha otworzył kłódkę zabezpieczającą drzwi i z jednej z piwnic mieszkania w Małaszewiczach ukradł 30 słoików z przetworami warzyw i owoców. Właścicielka oszacowała wartość przetworów na 200 złotych.

(fot. lublin112)
2013-12-19 21:49:09

Zobacz również

Komentarze wyłączone

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!