Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie osobówki z ciężarówką. Zablokowana DW 815

Poważny wypadek w okolicach Parczewa. W zderzeniu dwóch aut jedna osoba została ranna.

W czwartek późnym wieczorem doszło do zderzenia dwóch pojazdów w miejscowości Glinny Stok w powiecie parczewskim. Jak nas poinformowano, samochód osobowy zderzył się z ciężarowym. Wstępnie ustalono, że kierujący osobówką mężczyzna, podczas pokonywania łuku jezdni, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas jezdni, wprost pod nadjeżdżającą z naprzeciwka ciężarówkę.

W akcji ratunkowej uczestniczyły straż pożarna oraz pogotowie. Kierujący samochodem osobowym został z obrażeniami ciała przewieziony do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Droga wojewódzka nr 815 z Parczewa do Lubartowa jest całkowicie zablokowana. Ruch kierowany jest na objazdy przez Siemień i Wierzbówkę. W chwili obecnej nie wiadomo jeszcze ile potrwają utrudnienia, choć jak zapowiedziano, nie skończą się one wcześniej niż o godzinie 23.

(fot. lublin112)
2013-12-19 22:10:49

7 komentarzy

 1. w akcji ratunkowej uczestniczy straż pożarna i policja? Pogotowie Ratunkowe w tych rejonach nie działa?
  —-
  działa dział 🙂 – pozdr – red lublin112

 2. A tak pro po przejeżdżałem obok i to zaraz koło stacji Orion stoi straż i sprząta. Więc to w obrębie Parczewa, a do Glinnego Stoku to panie redaktorze masz ze 3-4 km.

  • ———————————
   Dziękujemy za informację. Tak jak łatwo zauważyć, nie byliśmy na miejscu zderzenia, przekazujemy tylko informację którą uzyskaliśmy od służb ratunkowych. Była ona podana „na gorąco”. Ważne jest to, że kierowcy zostali poinformowani o utrudnieniach, droga również się zgadza. Pozdrawiamy

  • straż koło orionu stała i kierowała ruchem aby kierować się przez siemień bo droga była nie przejezdna 😛

 3. do ” Marek” wypadek był w królewskim dworze za lukiem drogi a straz kolo oriona stała i kierowała na objazd.

 4. Coś dla fanów facebok’a kilka zdjęć z wypadku

Z kraju