690 680 960

Źle parkujesz w Bełżycach? Możesz stracić lusterko

Wczoraj jedna z mieszkanek Bełżyc poinformowała nas, że w mieście pojawił się samozwańczy stróż prawa. Nieznany sprawca przywiązuje lusterka źle zaparkowanych pojazdów do elementów bramy lub ogrodzenia.

92 komentarze

 1. Brawo!! Bardzo dobrze robi! W każdym mieście powinien być taki pracownik etatowy a straż miejska zwolnić!! Co więcej powinien mlotkiem dewastowac raz dwa nauka więcej nikt nie zaparkuje!

 2. „Po prostu pojazd został zaparkowany prawidło. Nie zastawiał wjazdu. Gdy właściciel przyszedł na miejsce zastał taki widok” – pojazd nie jest zaparkowany prawidłowo, bo stoi zbyt daleko od płotu. Należy parkować tak blisko ogrodzenia, aby nikt chodnikiem, nawet największa bełżycka chodzinka, się nie przecisnął.

 3. W Bełżycach nie obowiązują żadne znane przepisy ruchu drogowego, a znaki traktowane są, jakby były opatrzone tabliczką „nie dotyczy mieszkańców”. Parkowanie nie jest wyjątkiem.

 4. Trzeba zrobic zrzute i strażnikowi zakupić specjalne naklejki z karnym członkiem, żadne dziecko wowczas nie ucierpi 😉

 5. Do felgi bezpieczniej

 6. Kropelką zalać wszystkie zamki

 7. Fujara z belzyc

 8. Czy w tej redakcji ktoś czyta publikowane artykuły? AUTO JEST ŹLE ZAPARKOWANE! Jako jeden z ośrodków pozyskiwania informacji powinniście większą uwagę przykładać do tego co publikujecie, inaczej przyczyniacie się do produkcji polskich neandertalczyków.

 9. FUJARSKIE PIER…ENIE tak jak zawsze, aby temat wrzucić

 10. mieszkanko z Bełżyc…… po co ci to było??????
  sam bym ci up…olił to lustereczko !!!!

Kursy walut

 • USD 4.0181zł -0.04%
 • GBP 5.0458zł -0.27%
 • EUR 4.3303zł -0.07%
 • CHF 4.5913zł -0.25%

Polub nas