Zjeżdżał ze sporego wzniesienia. Ciągnik wpadł do rowu i się przewrócił (zdjęcia)

Sporo szczęścia miał kierujący ciągnikiem rolniczym mężczyzna. Maszyna wpadła do rowu i się przewróciła, kierowca nie odniósł obrażeń ciała.

Do zdarzenia doszło w piątek po godzinie 17 w Garbowie. W rejonie skrzyżowania ulic Krakowskie Przedmieście i Słonecznej przewrócił się ciągnik rolniczy. Na miejscu interweniowała straż pożarna i policja.

Jak nas poinformowano, ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący ciągnikiem mężczyzna jechał od strony Ożarowa. Zjeżdżając ze sporego wzniesienia stracił panowanie nad pojazdem. Maszyna wpadła do rowu i przewróciła się na bok.

Na szczęście kierowca nie odniósł żadnych poważniejszych obrażeń ciała. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności kolizji.

(fot. OSP KSRG Garbów)

Zobacz również

16 komentarzy

 1. Ale z was wszystkich wielcy „znafcy”.. człowiek na szczęście cały, nikomu krzywdy nie zrobił. Problem ma teraz, a wy jadem plujecie. Ten sie nie myli co nic nie robi.. rolnik ciezko pracuje. a Jak tak dobrze rolnikowi bo Unia da to czemu większość młodych ludzi rezygnuje z rolnictwa?

 2. Jeszcze dodam że przyczyną była ta druga przyczepa a konkretnie jej masa. Powinna ta niebieska być najpierw podczepiona do ciągnika a potem ta lekka… Ale to tylko moje subiektywne odczucie…. Czekam na opinie expertów

 3. byly kierownik cytryny

  Jeszcze jak dodamy deszcz, śliską nawierzchnię i nasiąknięte siano to mamy komplet. Całe szczęście, że wywrócił , bo jakby mokre do stodoły zawiózł to by pewnie pożar zorganizował:-)

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7185zł 1.16%
  • GBP 5.2369zł 0.63%
  • EUR 4.5027zł 0.68%
  • CHF 4.136zł 0.77%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Przestrzenie Teatru na scenie Muszli Koncertowej i w Wirydarzu Centrum Kultury
  Małe Inne Brzmienia już za dwa tygodnie
  Jarmark Lubelski zaprasza na starcie serów polskich i włoskich
  Spotkanie pokoleń upamiętniające 77 rocznicę pobytu i walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w ramach akcji „Burza” na Lubelszczyźnie
  Food trucki przyjadą do Świdnika