Zjechał fordem z drogi, trafił do szpitala. Trwają poszukiwania pojazdu, który miał zajechać drogę (zdjęcia)

W piątek po południu na ul. Osmolickiej w Lublinie doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Pojazd osobowy wypadł z drogi, kierowca trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 15:30 na ul. Osmolickiej w Lublinie. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy wypadł z drogi.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Przed przyjazdem służb pomocy poszkodowanemu kierowcy udzielili świadkowie zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca forda jadąc od strony Prawiednik zjechał z drogi, minął betonowy przepust i zatrzymał się w rowie. Kierowca został przewieziony do szpitala.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku i poszukują pojazdu, którego kierowca miał zajechać drogę kierującemu fordem, zmuszając go do zjechania z drogi. W miejscu zdarzenia nie ma utrudnień w ruchu.

(fot. lublin112.pl, nadesłane Adi)

Zobacz również

11 komentarzy

 1. Studętkom jezdem i tak se myślem...

  Nic sie nie stało Polsko, nic sie nie staaałooo…

 2. Zjechał z drogi,trafił do szpitala. Co miał autor na myśli?

  • Autor miał na myśli, że mimo, że poszkodowany tafił do Szpitala to jak będzie bardzo chciał żyć, lekarze będą bezradni…

 3. Pewnie pisał sms-a i …

 4. Pedałowałem dziś na rowerze dookoła zalewu i widziałem jak stał na leśnym parkingu, ale później ktoś go przejął i drugi samochód chyba Ford go na linii holował w stronę Prawiedników więc uszkodzenia jakieś wielkie nie były więc poszkodowany nie powinien mieć po tym wypadku jakichś wielkich problemów zdrowotnych. Samochód do wymiany zderzak i malowanie i za miesiąc na otomoto bezwypadkowy i nieuszkodzony będzie.

 5. Byłem na spacerze i chyba mnie mijali bmw, ten ford, i jeszcze jakieś jedno auto, wyglądało to na dobry wyścig, bo szli ostro i jeden drugiemu siedział na zderzaku

  • Mondeo ST 220 tym wolno się nie jeździ. Pewnie chcieli sobie coś udowodnić.

  • Witam, Kamilu jednak z tobą się nie zgodzę bo ja jechalem tym Fordem i ja sie z nimi nie stety nie ściągałem cytując twój głupi komentarz “Byłem na spacerze i chyba mnie mijali bmw, ten ford, i jeszcze jakieś jedno auto, wyglądało to na dobry wyścig, bo szli ostro i jeden drugiemu siedział na zderzaku“ jak bysmy sobie siedzieli na zderzakach to by do tego nie doszło a ze oni jechali napewno z koło 200km/godz albo i szybciej to by do tego nie doszło a ze jakiś idiota wyjechał mi na mój pas w ostatniej chwili aby ucieklem na pobocze

 6. znalezli spraw ce ????

 7. Zasmucę Cię, bo co najwyżej zidentyfikowali auto, które jak Ty twierdzisz zajechało Ci drogę. Kierowca tamtego zapewne powie, że nic takiego nie miało miejsca. Niestety. Ruch wtedy był duży może ktoś po artykule skojarzy i się zgłosi.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7861zł -0.54%
  • GBP 5.272zł -0.36%
  • EUR 4.5764zł -0.14%
  • CHF 4.1723zł -0.21%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Klasyczne auta zjadą do puławskiej Mariny
  Zaproszenie I Turniej Lubelskiego Cebularza
  Noc Kultury – MOC Kultury!
  Tydzień Dni Otwartych z Kopernikiem
  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku