Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Ze środkowego pasa skręcała w lewo, po chwili doprowadziła do dachowania taksówki (wideo)

W sieci pojawiło się nagranie wypadku drogowego, który opisywaliśmy tydzień temu na naszym portalu. W minioną sobotę w rejonie ronda im. Narodowych Sił Zbrojnych w Lublinie doszło do zderzenia dwóch pojazdów, po którym jeden z nich dachował.

61 komentarzy

 1. Wina oczywista, ale sałaciarz mógł tego uniknąć. Chłopak nie odpuścił bo myślał że ma dobre bicie, ale się przeliczył, bo nie kalkulował że na dach poleci…?

 2. Nigdzie, w żadnym mieście w Polsce nie widziałem tak kiepsko jeżdżących kierowców, jak w Lublinie! Nagminne nie wrzucanie kierunkowskazów, za szybka jazda, jazda na czerwonym, bo jeszcze zdążę, a już szczytem chamstwa jest wymijanie całej kolumny do skrętu w lewo środkowym pasem i wpychanie się przed pierwszego z kolejki. Widać, taka wschodnia kultura jazdy. Często jeżdżę przez Lublin w sprawach zawodowych i tak sobie obserwuję to „kozactwo” w samochodach.

  • Wal się na ryj poznaniaku, takich tu nie chcemy cwaniaków 'poznańskich’ i von z lubelskich dróg!

   • czego jesteś taki agresywny? prawda w oczy kole? nie wiem jak jest w innych miastach, ale wiem, że w moim Lublinie prawdą jest, co ten pan napisał. włącz umysł, wyłącz stereotypy. jak ktoś mówi, że jest problem w twoim mieście z jazdą, to nie znaczy, że obraził ciebie lub twoją rodzinę, żebyś tu się tak zachowywał

   • Morda frajerze 🙂 nie potraficie jeździć i macie syf w mieście, zgadnij czyja to wina ? Więc trzymaj mordę w kubeł, bo kozaczyć to będziesz mógł jak ci włosy na jajkach urosną

  • To chyba mało podróżujesz po Warszawie ?

 3. A ja nigdzie nie widziałem tak słabych dróg Ukraina całą gębą i to w centrum miasta