Wtorek, 25 czerwca 202425/06/2024
690 680 960
690 680 960

Po zderzeniu dwóch aut na skrzyżowaniu, nissan bokiem uderzył w słup

W piątek przed południem na skrzyżowaniu ul. Północnej z ul. Biernackiego i ul. Prusa doszło do zderzenia dwóch aut. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło w piątek przed południem na skrzyżowaniu ul. Biernackiego z ul. Prusa i ul. Północną. Jak ustaliliśmy na miejscu zdarzenia, kierujący pojazdem marki Nissan jechał ulicą Prusa w kierunku ul. Jaczewskiego. Na skrzyżowaniu zderzył się z pojazdem marki Mercedes wyjeżdżającym na skrzyżowanie od strony ul. Biernackiego.

Po zderzeniu obu pojazdów nissan zjechał na pas zieleni i bokiem uderzył w betonowy słup latarni. Siła uderzenia sprawiła, że słup złamał się.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Jedna osoba podróżująca nissanem została przetransportowana do szpitala. Policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

2017-10-13_11.43.58

2017-10-13_11.45.32

IMG_20171013_113051

2017-10-13_11.43.08

2017-10-13_11.46.20

received_168630293716725

2017-10-13 12:57:03
(fot. lublin112.pl, nadesłane Paweł)

13 komentarzy

 1. Studętkom jezdem to wiem że....

  Znowu w słup !!! Na Mełgiewskiej słup, tu, słup.
  Nastawiali tych słupów, że trudno przejechać.

  • Piotr (nie święty)

   Przydrożne drzewa w większości już wycięte, przyszła wiec pora na słupy – zostana jeszcze przepusty i filary wiaduktu przy Diamentowej.
   Coraz trudniej będzie takim wolontariuszom trafić w cokolwiek.

 2. Zdążę , nie zdążę , zdążę , nie zdążę ? Buuumm !!! Nie zdążyłem . A za 1 -2 min. miałby ” zielone” i sobie ani komuś nie wyrządziłby krzywdy .

 3. Absolwent Wyższej Szkoły Szczerzenia Zębów w Uśmiechu

  O co tyle krzyku?
  Senior załatwiony, jego autko też, słup cały…
  Śmiało można mówić o samych zaletach wynikłych ze zdarzenia.

 4. To sobie podgonili, byliby 2 minuty później a tak będą 2tyg lub 2 m-ce później lub nigdy nie dojadą . CZY WARTO????

 5. A co stałoby się, gdyby słupa nie było?

 6. Kupię komplet kół z Nissana.
  Kontakt na maila.

 7. zadziwiające jest jak łatwo przychodzi ludziom komentowanie czegoś o czym nie mają zielonego pojęcia wszyscy piszą komentarze jakby byli jakimiś geniuszami wszyscy krytykują kierowce nissana ciekawe czy ktokolwiek zastanowił się przez moment czy to on był sprawcą wypadku czy też nie i czy nie stracił zdrowia z nie swojej winy przez takie bezmyślne pisanie krzywdzi się innych ludzi proponował bym żeby wszyscy komentujący zastanawiali się nad tym co wypisują

  • Popieram, bo to nie była wina kobiety, która kierowała nissanem, ona miała zielone światło, wymusił facet jadący z Biernackiego.

 8. Od paru lat obserwuję kierowców lubelskich dróg. Sama też byłam ofiarą samochodu o rejestracjach LU, który potrącił mnie na przejściu dla pieszych ,, bo miał strzałkę ” i tylko tyle go obchodziło ( ja miałam zielone). Dobrze że z dzieckiem już nie wracałam
  Irytuje mnie już wasza nierozwaga na drodze i to wpierdalanie się na trzeciego. Non stop wymuszacie pierwszeństwo, przejeżdżacie na czerwonym bo nie chce wam się łaskawie zaczekać, już nie wspomnę o braku czujności gdy nie ma już świateł po 23. Nawet się nie rozejrzycie, tylko gaz bo wam się śpieszy. Nie przeszkadza wam że skręcacie wtedy przed samą maską przed jakimś samochodem i wymuszacie pierwszeństwo, a ten ktoś musi hamować.. I jakie wielkie oburzenie bo ktoś na was trąbi i to jeszcze inne rejestracje z województwa. To przecież niedopuszczalne dla niektórych
  A ile macie do pracy ??? Większość z was wyjeżdża na ostatnią chwilę ,,bo ma przecież 50 km do pokonania”, a później blokuje drogę na krzyżówce skręcając na piątego i tamujecie ruch że autobus nawet nie przejedzie czy pogotowie ratunkowe że musimy czasem przejechać zielenią bo jaśnie kierowca z LUBLINA nie raczy zjechać.
  A kto z was zatrzyma się przy przejściu dla pieszych bez świateł? Mało kto, bo zrobiła wam się sieczka z tego mózgu i nie macie za grosz empatii dla drugiego człowieka..A pomyśleliście że może po drugiej stronie może stać twoja matka czy kobieta z małym dzieckiem w wózku?? Czasem z przyzwoitości moglibyście to zrobić, ale przecież się nie da,bo trzeba wrócić szybko i dokończyć któryś poziom gry. Nie wiecie ile tak naprawdę jest potrąceń pieszych na przejściach..
  Śmieszą mnie wasze komentarze.. Nie macie nic mądrego do powiedzenia, a zawsze do jakiejkolwiek informacji jest ok. 20 śmiesznych komentarzy bądź więcej. Ludzie dorośnijcie, bo nie widać żebyście mieli choć odrobinę oleju w tych głowach. Jak to zobaczę to zastanawiam się po co jest wgl ta strona internetowa i czemu miała ona służyć, bo wszystko mija się z celem.
  Dzisiaj wy spowodujecie wypadek, a jutro równie dobrze możecie być ofiarami. Wtedy zobaczycie jak to jest i poczytacie komentarze waszych sąsiadów z miasta którzy pozjadali wszystkie rozumy.
  Zastanówcie się nad swoim stylem jazdy. Miłego wieczoru

  • Chaotyczne to Twoje pisanie, ale załapujesz się u mnie na szkolą trójkę.
   Plus dołożę jak poprawisz błędy.

 9. Kierująca nissanem miała zielone! To Mercedes wjechał na skrzyżowanie bez hamowania, nie wiem co on widział… Może strzałkę ale jakby nie było to jego wina a nie Nissana. Bez sensu jest komentowanie słupa… Siła uderzenia odwinela auto które walnęło w słup i tyle…

  • Nie ważne kto – ważne, że słup był we właściwym miejscu – szkoda, że go muszą teraz wymienić. Po tylu latach nienagannego stania.