690 680 960

Zderzenie za zderzeniem, kolizje z pojazdami i ze słupami. Atak zimy okazał się ciężki dla kierowców

Nagły atak zimy sprawił, że doszło do licznych zdarzeń drogowych, m.in. z pojazdami komunikacji miejskiej. Na wielu ulicach Lublina i regionu doszło do kilku groźnych zdarzeń drogowych.

Zimowa aura dała się we znaki kierowcom komunikacji miejskiej oraz osobom podróżującym dzisiaj poza Lublin. Doszło do kilku zdarzeń drogowych na terenie miasta i regionu. Na ul. Jana Pawła i ul. Diamentowej doszło do uszkodzenia 3 pojazdów zaś na ul. Nałkowskich i Romera ucierpiały trzy pojazdy komunikacji miejskiej.

W zderzeniu opla z autobusem na ul. Nałkowskich znacznemu uszkodzeniu uległ autobus komunikacji miejskiej. Podobnie zaś ucierpiały dwa autobusy, które na wysokości kościoła przy ul. Romera najechały na siebie.

Na terenie Lublina doszło do licznych kolizji, mi.in. do zderzeń aut doszło na ul. Jana Pawła II oraz na ul. Diamentowej. Na ul. Jana Pawła II zderzyły się dwa pojazdy zaś na ul. Diamentowej osobowy citroen uderzył w słup.


7(fot. Marcin)

2014-12-25 19:54
(fot. lublin112.pl, Marcin )

15 komentarzy

  1. z tą omegą to nie tak do końca – mi gość tłumaczył że ktoś wyszedł zza autobusu… akurta co niedzielę się kąpię i widze – i w to jestem wstanie uwierzyć…. szybko też nie jechał ale przy manewrze omijania zaczęło go wozić… no peszek chciał że empek z naprzeciwka – to kolos więc zniszczenia są takie a nie inne… Autobus stanął po5-6 m a omega przepchnięta raptem o 2 m…. ale masa + masa i efekt widać

Kursy walut

  • USD 4.3254zł -0.52%
  • GBP 5.3279zł -0.59%
  • EUR 4.708zł -0.02%
  • CHF 4.7222zł 0.65%

Polub nas