Zderzenie z udziałem trzech pojazdów. 25-latek ukarany mandatem

Do zderzenia trzech pojazdów doszło wczoraj w miejscowości Zakręcie. Na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał i skończyło się jedynie na uszkodzeniach samochodów. Sprawca kolizji został ukarany mandatem i punktami karnymi.

W poniedziałek po godzinie 8:00 rano policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Zakręcie. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 25-letni mieszkaniec gminy Jabłonna, kierujący samochodem dostawczym marki Iveco nie zachował należytej ostrożności i odstępu od poprzedzającego pojazdu, w wyniku czego uderzył w jadącą przed nim auto-lawetę marki Iveco, którą kierował 45-latek z gminy Brwinów.

Na skutek zderzenia auto kierowane przez 45-latka, zjechało na przeciwległy pas ruchu i zderzyło się z samochodem marki Mazda, którym jechała 28-latka z powiatu krasnostawskiego. Uczestnicy zdarzenia nie odnieśli żadnych obrażeń, a badanie alkomatem wykazało, że wszyscy byli trzeźwi.

25-letni kierowca dostawczego iveco za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym został ukarany mandatem w wysokości 400 zł oraz 6 punktami karnymi.

(fot. Policja Krasnystaw)

1 komentarz

 1. cos tu nie halolublin112 bo iveco rozwalone z dwóch stron jedna strona prawa na skutek lawety a druga w osobówkę którą kierowała kobieta a wy piszecie,że kierowca 45 latek na skutek uderzenia zjechał na przeciwny pas i uderzył w mazde jakoś po tym iveco widać,że poszło pomiędzy pojazdy lawete i mazde

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7816zł -0.43%
  • GBP 5.2474zł 0.46%
  • EUR 4.5474zł -0.02%
  • CHF 4.1348zł 0.17%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja