Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie z udziałem trzech pojazdów. 25-latek ukarany mandatem

Do zderzenia trzech pojazdów doszło wczoraj w miejscowości Zakręcie. Na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał i skończyło się jedynie na uszkodzeniach samochodów. Sprawca kolizji został ukarany mandatem i punktami karnymi.

W poniedziałek po godzinie 8:00 rano policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Zakręcie. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 25-letni mieszkaniec gminy Jabłonna, kierujący samochodem dostawczym marki Iveco nie zachował należytej ostrożności i odstępu od poprzedzającego pojazdu, w wyniku czego uderzył w jadącą przed nim auto-lawetę marki Iveco, którą kierował 45-latek z gminy Brwinów.

Na skutek zderzenia auto kierowane przez 45-latka, zjechało na przeciwległy pas ruchu i zderzyło się z samochodem marki Mazda, którym jechała 28-latka z powiatu krasnostawskiego. Uczestnicy zdarzenia nie odnieśli żadnych obrażeń, a badanie alkomatem wykazało, że wszyscy byli trzeźwi.

25-letni kierowca dostawczego iveco za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym został ukarany mandatem w wysokości 400 zł oraz 6 punktami karnymi.

(fot. Policja Krasnystaw)

Jeden komentarz

  1. cos tu nie halolublin112 bo iveco rozwalone z dwóch stron jedna strona prawa na skutek lawety a druga w osobówkę którą kierowała kobieta a wy piszecie,że kierowca 45 latek na skutek uderzenia zjechał na przeciwny pas i uderzył w mazde jakoś po tym iveco widać,że poszło pomiędzy pojazdy lawete i mazde

Z kraju