690 680 960

Zderzenie volkswagena z peugeotem na wiadukcie. Jedna osoba została ranna (zdjęcia)

Na skrzyżowaniu nie działała sygnalizacja świetlna. Jeden z kierowców nie spojrzał na znaki w wyniku czego nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu. Doprowadził do wypadku.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 13 na ul. Grygowej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Metalurgiczną zderzyły się dwa samochody osobowe: volkswagen i peugeot. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący peugeotem mężczyzna jechał od strony Świdnika. Wjeżdżając na skrzyżowanie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy volkswagena, który poruszał się od strony ul. Kasprowicza. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Kierowcę volkswagena przetransportowano do szpitala. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występowały niewielkie utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112.pl, nadesłane Mariusz i Magdalena – dziękujemy!)

2 komentarze

  1. Znaki to anachronizm. Wielu kierowców reaguje jeszcze ciut na drodze widząc czerwone lub zielone. jak tego zabraknie, to dla nich za duże wyzwanie.

  2. Tylko oni tu i teraz. Reszta się nie liczy. Panie i Panowie władcy na drodze. No cóż w ostatniej chwili wyłączyli sygnalizację. Prawo Jady zdobyte przez przypadek czyli za tz jajka.

Kursy walut

  • USD 4.3354zł 0.21%
  • GBP 5.369zł 0.8%
  • EUR 4.7239zł 0.34%
  • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas