690 680 960

Zderzenie volkswagena z BMW. Jedno z aut uderzyło jeszcze w słup (zdjęcia)

Po wypadku całkowicie zablokowana jest droga pomiędzy Mełgwią a Krzesimowem. W Trzeszkowicach zderzyły się dwa auta. Na miejscu pracują policjanci.

Do wypadku doszło w poniedziałek około godziny 16:40 w miejscowości Trzeszkowice w gminie Mełgiew w powiecie świdnickim. Na drodze powiatowej prowadzącej od strony Świdnika do Łęcznej zderzyły się dwa samochody osobowe: volkswagen i BMW. Na miejscu interweniowała straż pożarna ze Świdnika i Trzeszkowic, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierowca volkswagena wyjeżdżał z terenu posesji. W tym czasie od strony Świdnika nadjechało BMW. Rozpędzone auto po wyjechaniu zza zakrętu uderzyło w volkswagena, następnie w słup energetyczny, po czym zatrzymało się kilkadziesiąt metrów dalej.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba podróżująca volkswagenem. Przetransportowano ją do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Droga jest całkowicie zablokowana, wyznaczono objazd przez Krzesimów Pierwszy.

(fot. lublin112)

26 komentarzy

 1. Bardzo Mały Wacław

  Mam takie zapytanie? Czy da się zładować ten gnojowóz? Może bym go odkupił.

  • Mikro Zaganiacz Wacław

   Jak się do niego zładujesz po sam dach jak w stajnia Augiasza, wtedy zapewne będziesz mógł go sobie odkupić.

 2. A czy bmwiu nie scielo zakretu

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas