Wtorek, 27 lutego 202427/02/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie trzech pojazdów. Wszystko przez nadmierną prędkość (zdjęcia)

Wczoraj w miejscowości Miączyn-Kolonia doszło do groźnie wyglądającego zderzenia trzech pojazdów osobowych. Do szpitala trafiła jedna osoba. Pomimo znacznych uszkodzeń pojazdów, kierująca seatem 27-latka, która doprowadziła do zderzenia aut, nie odniosła poważniejszych obrażeń ciała.

Do groźnego zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów, doszło wczoraj w miejscowości Miączyn-Kolonia w powiecie zamojskim. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

– Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że do zdarzenia doprowadziła 27-letnia mieszkanka gminy Zamość, która podróżowała samochodem marki Seat od strony Grabowca w kierunku Miączyna. Kobieta nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, zjechała na prawe pobocze, następnie odbiła kierownicą w lewo zjeżdżając na przeciwny pas ruchu. W następstwie tego manewru doprowadziła do zderzenia z jadącym z naprzeciwka samochodem marki Mercedes, uderzając w jego lewy bok. Siłą uderzenia oba pojazdy zostały obrócone. Mercedes zatrzymał się na jezdni, natomiast kobieta kierująca seatem uderzyła tyłem swojego pojazdu w kolejny samochód – osobowego opla, który poruszał się za mercedesem – relacjonuje przebieg zdarzenia asp. szt. Katarzyna Szewczuk z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Mercedesem podróżował 37-latek z gminy Grabowiec wraz z pasażerką, oplem zaś 56 letni mężczyzna z gminy Miączyn. Nic im się nie stało pomimo, że uszkodzenia pojazdów biorących udział w zdarzeniu, w szczególności opla i seata, były bardzo poważne. Do szpitala natomiast została przetransportowana 27-letnia kierująca seatem. Na szczęście i ona nie doznała poważniejszych obrażeń. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Z uwagi na wykonywane przez służby czynności odcinek drogi w rejonie miejsca zdarzenia był nieprzejezdny. Kierowcy, którzy w tym czasie przejeżdżali przez Miączyn-Kolonię musieli się liczyć z utrudnieniami. Mundurowi ustalają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

 

Zderzenie trzech pojazdów. Wszystko przez nadmierną prędkość (zdjęcia)

fot. Policja Zamość

 

Zderzenie trzech pojazdów. Wszystko przez nadmierną prędkość (zdjęcia)

fot. Policja Zamość

 

Zderzenie trzech pojazdów. Wszystko przez nadmierną prędkość (zdjęcia)

fot. Policja Zamość

13 komentarzy

 1. Sitarze zamojscy pokazują swoje umiejętności.

 2. Więcej szczęścia niż rozumu, jakby przywaliła lewym bokiem w tego merca, to mogiła gwarantowana.

 3. całe szczęście że nikt nie siedział z tyłu w tej beemie bo było by po ptokach !

 4. Powinna na kolanach dziękować Bogu że wyszła z tego cało bo na ludzki rozum to powinna już leżeć w jesionowej jesionce

 5. Czyli poszła tyłem na czołówkę 😀

 6. A niech się cebulaki powybijają na drogach to będzie bezpieczniej

 7. Ach ci rowerzyści.

 8. Tym razem seat wycofany z wyścigu. Robi się coraz bezpieczniej! Szkoda merca i opla.

 9. Smsik, fejsbuczek, pobocze, szybka kontra i bum. Standard w 99% przypadkach.

  • Dokładnie tak samo uważam . tak sie dzieje jak na sekundę spuścimy wzrok na telefon, ta pani robiła to pewnie od zawsze i dotąd nic się nie stało. Aż do teraz. Moze czas najwyższy wziac się za kierowców korzystających z telefonów, a nie pieszych bo oni zagrażają tylko sobie, a i dodam że pieszy z telefonem przy uchu chyba nie jest mnie widoczny dla kierowcy nieprawdaż.

  • Dlatego powinni sprawdzi jej aktywność na telefonie.

 10. Zabrać jajnikowi pj

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo