Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie trzech pojazdów osobowych na trasie Puławy – Zwoleń

W sobotę po południu na drodze krajowej nr 12 doszło do zderzenia trzech pojazdów osobowych. Na miejscu pracują policjanci, występują utrudnienia z przejazdem.

Do zdarzenia doszło w sobotę przed godziną 15 na drodze krajowej nr 12 na trasie Puławy – Zwoleń. Zderzyły się tam trzy pojazdy osobowe – ford, fiat i honda.

Jak nam przekazano, do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną, drogi krajowej nr 12 z drogą wojewódzką nr 874. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Ze wstępnych informacji wynika, że w zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał.

W chwili obecnej na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zderzenia pojazdów. Skrzyżowanie jest częściowo nieprzejezdne. Zablokowana jest jezdnia w kierunku Lublina. Mundurowi kierują na objazd na DW874 (dawna DK12) w kierunku Puław. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 16.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

8 komentarzy

  1. Zderzenie na drodze z sygnalizacją swietlną ? skąd się biorą takie ” talenty „?

  2. Są tam bardzo często wypadki typu najechanie na tył z tego powodu że jak ktoś wie że skrzyżowanie jest obkamerowane z radarem na czerwone światło to po prostu nie chce dostać mandatu i hamuje nagle

  3. No właśnie przez takiego typu rzeczy ktoś tam kiedyś zginie. Jeżdżę przez to skrzyżowanie kilka razy na dzień i czasami światło zmienia się na czerwone tak, że nie wiadomo jechać czy hamować. Kiedyś widziałem jak tir na puławskich rejestracjach ( pewnie kierowca dobrze wiedział że jest tu radar ) zahamował tak, że prawie naczepę bokiem postawił i znalazła się ona na pasie do skrętu w lrawo. Dobrze, że akurat nie stało tam żadne auto. Zwykłe wyzyskiwanie pieniędzy i a j i dbanie o bezpieczeństwo.

  4. Tak przy okazji – uważajcie na czarne mondeo z czarnymi szybami na rejestracjach WE. Radar w grillu i kamera. Widzę, że puławska policja nie musi się stosować do przepisów o przerejestrowaniu auta. Cwaniaki bo myślicie, że jak założycie inne blachy nie z tego miasta to nikt nie będzie się spodziewał że to Policja. Pozdrawiam jeszcze większy cwaniak od Was.

    • Dla twojej wiadomości to nie jest samochód policji. Mondeo z radarem w grillu i Citroeny C4 również z takim radarem to samochody należące do ITD.

  5. to jeszcze większe bałwany itd powinna zostać zlikwidowana

  6. Przejeżdżałem obok tego wypadku. Wyglądało to tak jak by ktoś jadący od Puław mijał wysepke z prawej i na czoło z pojazdem od Zwolenia.

Z kraju