Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie trzech pojazdów na ul. Wolskiej. Są utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

Utrudnienia w ruchu występują na ul. Wolskiej po zderzeniu trzech pojazdów. Jedna osoba trafiła do szpitala.

W środę przed godziną 9 na ul. Wolskiej w Lublinie doszło do zderzenia trzech pojazdów na pasie w kierunku ul. Kunickiego.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca mitsubishi, nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego ją pojazdu i najechała na tył hondy, która następnie przemieściła się i uderzyła w znajdującego się z przodu renaulta.

Na miejscu interweniował zespół ratownictw medycznego i policja. Jedna osoba została przewieziona do szpitala.

W środę rano doszło również do zdarzenia drogowego na ul. Nowy Świat. Jedna osoba trafiła do szpitala po najechaniu na siebie pojazdów. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności obu zdarzeń.

Zderzenie trzech pojazdów na ul. Wolskiej. Są utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

Zderzenie trzech pojazdów na ul. Wolskiej. Są utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

Zderzenie trzech pojazdów na ul. Wolskiej. Są utrudnienia w ruchu (zdjęcia)
ul. Wolska

Zderzenie trzech pojazdów na ul. Wolskiej. Są utrudnienia w ruchu (zdjęcia)
ul. Nowy Świat

(fot. lublin112.pl, nadesłane Magdalena – dziękujemy!)

8 komentarzy

 1. Następny art. z u działem kierującej . Kobity , po co wam te kłopoty i lizanie ran w szpitalach . Komunikacją bezpieczniej i bezpieczniej dla was i innych .

  • Tymi limuzynami to sami prezesi i dyrektorzy dużych firm jeżdżą. Jeżdżą, bo ich stać na auto, więc nie będą jak biedaki poruszać się komunikacją czy rowerem.

 2. Pół Lublina w remoncie a te jeszcze rozpierduchę robią. Jakby spełniło się 10 % ,,życzeń” kierowców to bu nie przestała s.rać przez 2 lata. Kierownica dla kierowców, ziemia dla ziemniaków a gary dla garkotłuków!

 3. trzy komentarze i wszystkie pisane przez idiotów mam wrażenie…. Zapewne same szczyle, które nie muszą rano zawozić dzieci do przedszkoli i szkół a potem jeszcze zdążyć do pracy.

  • buahahahahahaha…. A może przez ludzi którzy chcą dowieść żywe dzieci do szkoły i sami żywi do pracy zdążyć? A nie stracić auto,kupę czasu albo w najgorszym przypadku życie?
   Bo paniusia,mimo braku umiejętności musi tyłek wsadzić do samochodu wszak komunikacja miejska nie istnieje. A później następny „mundry” będzie pisał o zdążeniu do pracy, mimo ze paniusia zakorkowała pół miasta. Nie wiem kto tu jest idiota.

   • normalnie chodzący z ciebie ideał. Zapewne nigdy nie złapałeś mandatu, nigdy nie przekroczyłeś prędkości, nigdy nie przekroczyłeś podwójnej ciągłej i ZAWSZE na pomarańczowym świetle zatrzymujesz samochód w miejscu. Dziewczyna może i miała mniejsze doświadczenie, może nawet nie zachowała ostrożności ale to nie znaczy że taki mistrz kierownicy jak ty, który zapewne swoje prawko znalazł w czipsach będziesz jej życie układał.

 4. Wystarczy patrzeć na drogę , a nie w telefon i zachowywać bezpieczny odstęp ,że nawet w razie zagapienia unikniemy kolizji, tylko tyle i aż tyle. Bo lepie siedzieć na zderzaku. Jakie czas temu ,w Chełmie na światłach przy deptaku , paniusia tak była zagadana przez telefon ,że o mało idiotka ludzi na przejściu nie zgarnęła.

Z kraju