Czwartek, 13 czerwca 202413/06/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie trzech pojazdów na skrzyżowaniu. Dwie osoby trafiły do szpitala (zdjęcia)

W piątek rano w Żółkiewce na jednym ze skrzyżowań doszło do zderzenia trzech pojazdów osobowych. W wyniku wypadku poszkodowane zostały dwie osoby.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 7 w Żółkiewce w powiecie krasnostawskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu trzech pojazdów osobowych na ul. Hetmana Żółkiewskiego.

Na miejscu interweniowała policja, straż pożarna oraz zespół ratownictwa medycznego. Jak wstępnie ustalili mundurowi pracujący na miejscu zdarzenia, 71-latek ze Świdnika kierujący samochodem marki Opel nie zastosował się do znaku drogowego STOP i wjechał na skrzyżowanie nie ustępując pierwszeństwa przejazdu 40-latce, która kierowała pojazdem marki Audi. W wyniku tego doszło do zderzenia obu pojazdów, po którym audi uderzyło w trzeci samochód, marki Renault, stojący na skrzyżowaniu. Pojazdem tym kierowała 28-latka.

W wyniku zdarzenia dwie kobiety kierujące pojazdami trafiły do szpitala. Na szczęście po badaniach okazało się, że nie doznały poważnych obrażeń ciała. Jak ustalili policjanci wszyscy uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi. Sprawa kolizji znajdzie swój finał w sądzie. Kierowca opla będzie odpowiadał za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Zderzenie trzech pojazdów na skrzyżowaniu. Dwie osoby trafiły do szpitala (zdjęcia)

Zderzenie trzech pojazdów na skrzyżowaniu. Dwie osoby trafiły do szpitala (zdjęcia)

(fot. Policja, nadesłane Piotr)

7 komentarzy

 1. do wieku się nie przywalam
  przywalam się do bezmyślności i nie respektowania znaków
  syndrom dotyczy wszystkich grup wiekowych połykaczy asfaltu

  • Są 2 skrzyżowania i na jednym zderzyli się. QWA traktorzystom nie dawać pozwoleń na osobówki.

   • Naucz się czytać ze zrozumieniem ośle!!! Sprawca kolizji to nie żaden traktorzysta tylko mieszkaniec Świdnika, taki sam plebs jak ty, który ma tyle co na sobie. NIE POSIADA CIĄGNIKA.

   • 2 skrzyżowania są może u ciebie na wsi, w tym jedno w polną drogę. W Żółkiewce jest wiele ważnych skrzyżowań, choćby Wysokie – Turobin, Turobin – Bzowiec, Krzczonów – Żółkiewka i nieopodal Średnia Wieś – Zamość, o innych nie wspomnę.

 2. Znak STOP to najbardziej niewidoczny znak na drogach, szczególnie w nocy

 3. Zacne, i to jeszcze w takiej mieścinie, 10/10.

Z kraju