Sobota, 20 lipca 202420/07/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie trzech pojazdów na obwodnicy Lubartowa – dostawczego i dwóch ciężarówek (zdjęcia)

W poniedziałek rano na obwodnicy Lubartowa doszło do zderzenia trzech pojazdów – dwóch ciężarowych i dostawczego. W rejonie kolizji występują niewielkie utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godziną 10.00 na drodze krajowej nr 19, w ciągu obwodnicy Lubartowa, na pasie w kierunku Kocka. W rejonie skrzyżowania z drogą wojewódzką prowadzącą w kierunku Parczewa zderzyły się trzy pojazdy – dwie ciężarówki oraz pojazd dostawczy.

Jak ustaliliśmy na miejscu, wszyscy kierowcy poruszali się w stronę Kocka. W pewnym momencie kierowca pojazdu dostawczego zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Po chwili w tył jego pojazdu uderzyła ciężarówka, zaś w tył tej ciężarówki, uderzył drugi pojazd ciężarowy.

Kierowcom nic poważnego się nie stało. Występują utrudnienia w ruchu na jednym pasie. Uczestnicy zdarzenia oczekują na przyjazd patrolu policji.

7 komentarzy

  1. kolejni zafodofcy…

  2. Bardziej na zderzakach siedźcie gamonie

  3. I tu też winnym będzie uznany kierowca, który zatrzymał się przed skrzyżowaniem, bo chciał napić się wody?

  4. Oni chleb i małpki wiozą do sklepów. Więc ich przepisy nie dotyczą. Ale nastolatek dowożący pizzę rowerem niech sobie OC wykupi i tachograf zamontuje.

  5. Tak się kończy jazda na zderzaku. Zawodowi kierowcy trzymają bezpieczny dystanst czy raczej nie?

  6. Tam jest ograniczenie do 70 ale nikt nie jeździ z taka prędkością nawet ciężarówki nie zwalniają. A osobowe tym bardziej

  7. kierowca tira, najmądrzejszy w całej wsi

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport