Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie trzech aut na ul. Głuskiej. Jedna osoba ranna

Jedna osoba trafiła do szpitala po tym jak na ulicy Głuskiej zderzyły się trzy auta. Są utrudnienia w ruchu.

Do wypadku doszło w czwartek około godziny 8.30 na ulicy Głuskiej w Lublinie, w rejonie skrzyżowania z ulicą Zorza. Jak ustaliliśmy jadące w kierunku ulicy Wyzwolenia auta zaczęły zwalniać z powodu prowadzonych w tym miejscu robót drogowych. Jadące z przodu terenowe suzuki zatrzymało się, za nim opel, natomiast jadący z tyłu jeep z impetem uderzył w tył opla.

Siła uderzenia była tak duża, że opel wypadł z jezdni na znajdującą się pomiędzy pasami ruchu wysepkę, jednocześnie uderzając w znajdujące się przed nim suzuki. Na miejsce zdarzenia przyjechała straż pożarna, pogotowie ratunkowe oraz policja. Kierująca oplem doznała obrażeń ciała i przewieziono ją do szpitala.

Funkcjonariusze lubelskiej drogówki ustalają dokładne okoliczności oraz przyczyny zdarzenia. W miejscu wypadku występują utrudnienia w ruchu. Pojazdy przepuszczane są wahadłowo. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 10.30.

Dziękujemy Czytelnikowi Pawłowi za informację o zdarzeniu!

Zderzenie trzech aut na ul. Głuskiej. Jedna osoba ranna

Zderzenie trzech aut na ul. Głuskiej. Jedna osoba ranna

2014-03-13 08:17:08
(fot. lublin112.pl)

6 komentarzy

  1. Ciekawe, czy z takiego nieoczekiwanego „stosunku” Opla z Jeepem wyjdzie zgrabny „oplojeepik”?

  2. Dwa razy cięższy jeep „zrobił robote”:)

  3. ale nie napisano tam że powodem zatrzymania sie tych trzech aut było to ze tam znajduje sie w trakcie roboty przystanek autobusowy, który powinien być nie czynny ale żeby utródnić ruch kierowcom, to ktos bez myslnie przeniusł znak przystanku na tym nieczynnym przystanku i za każdym razem autobus zatrzymójący się gwałtownie na drodze i blokuje ruch. Autobus nie zawsze używa kierunkowskazów, żeby sie zatrzymać i to czasami powoduje na tym odcinku różne kolizje. Sam miałem podobny przykład,

Wiadomości z info112