Zastraszał żonę maczetą. Teraz odpowie za znęcanie się

Zarzuty kradzieży i psychicznego znęcania się na żoną usłyszał 40-letni mieszkaniec Lublina. Mężczyzna podczas rozmowy z żoną wyciągał trzymaną za łóżkiem maczetę i kładł ją na stole.

-Policjanci z VI komisariatu zatrzymali 40-latka, kiedy okazało się, że od dwóch miesięcy groził swojej żonie. Podczas rozmowy wyciągał trzymaną za łóżkiem maczetę i kładł ją na stole. Sugerował przy tym, że może jej użyć. Mężczyzna zabrał należące do niej pierścionki i obrączkę, które następnie sprzedał. Tłumaczył, że on je kupował więc są jego – informuje asp. Andrzej Fijołek z KWP Lublin.

-Teraz 40-latek odpowie za kradzież i psychiczne znęcanie się nad żoną. Dziś mężczyzna zostanie doprowadzony do prokuratury. Za te przestępstwa grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności – dodaje asp. Andrzej Fijołek.

2014-03-13 09:49:12
(fot. Wikipedia)

Zobacz również

7 komentarzy

 1. Tu nawet rozumiem prokuratora – powiadomiono go o domniemaniu zastosowania gróźb karalnych za pomocą narzędzia przypominającego maczetę, więc se pomyślał: użyje, nie użyje, ale jak użyje to będę miał kobicinę na sumieniu. Na wszelki wypadek, zamknę chłopa do ciupy”.
  Dobry sposób na pozbycie się męża.
  Inne sposoby:
  – oskarżenie męża o molestowanie córki
  – o „zły dotyk” syna
  Efekt podobny.

  • Nawet go nie aresztują na 3 miesiące.
   Prokurator nie będzie nawet wnioskował o areszt.
   Przesłucha, żonę i męża postawi zarzuty i wypuści go do domu po max 48h.

   Ale jakby żona powiedziała, że mąż ma 0,0002g marihuany w porcjach dilerskich po 0.0001g i do tego pół chwasta na działce uprawiał to już co innego.

   Za posiadanie i wytwarzanie 10 lat.
   Za dilerkę 12 lat po miał dwie „działki dilerskie”.

   Wtedy zarzuty i do aresztu śledczego do sprawy, czyli w praktyce min. 9 miesięcy a jak sprawa nie ruszy w pierwszym terminie to i rok posiedzi.
   I żadna siła go nie wyciągnie z południowej.

   A tak to niech leje żonę i się awanturuje aż komuś albo sobie nie zrobi większego ku-ku.

 2. Grozi 5 lat a i tak dostanie rok albo dwa w zawieszeniu… I znowu będzie się nad żoną znęcał. Taki oto jest nasz wymiar sprawiedliwości…

 3. Do aresztowanego
  Facet, jak Cię stamtąd wypuszczą, spi…rdalaj od takiej kobity jak najdalej.
  Jak sobie wymyśliła, że się Ciebie z domu pozbędzie to będzie Cię oskarżać o całe zło tego świata dotąd, aż Cię zamkną „na amen”.

 4. Ludzie, a skąd wiecie, że tak nie było? Że nie znęcał się nad żoną? Czy Wy wogóle wiecie co to znaczy być ofiarą takiego bydlaka? Jak długo pozostaje trauma i jak długo jest się pod opieką psychologa??? Nie życzę nikomu, żeby się o tym przekonał…

  • Jak było wiedzą tylko Oni. Moja podpowiedź powinna zadowolić obie strony. Kobitka pozbędzie się łobuza, a łobuz uniknie ciągłego posądzania o groźby karalne i niej karalne.
   Po za tym żona nabędzie statusu „biednej porzuconej”.
   Co dla wielu instytucji pomocowych nie jest bez znaczenia.

 5. aaaaaaaaaattttttttt

  Witam ja jestem za chłopakiem którego aresztowali wiem co działo się w domu bo go zna to nie jest prawda bo to jego zona go dręczyła psychicznie, jak by każdy wiedział co ona mówiła i wymawiała że jej jest wszystko co w domu i jeść nie dawała tylko chodził do mamy albo siostry na obiady tylko dlatego ze stracił prace i hrabinie już nie przynosił wypłaty to stał się zły.Trzeba było się męża z domu pozbyć.Nikt nie wie jaka żona jego była podła i zawzięta.Jego zona jest niezrównoważona psychicznie ,chodzi co niedziele do kościoła i udaje ze jest taka dobra żona a w domu jest inna osobą wredna i kłamliwa.Tylko nasz wymiar sprawiedliwości wierzy kobietom a nie mężczyznom ,nikt nie wie jaka gehennę on przezywał w domu tylko jego rodzina wiedziała i niektóre osoby z którymi mógł szczerze porozmawiać.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.1428zł -0.18%
  • GBP 5.046zł -0.15%
  • EUR 4.5111zł -0.27%
  • CHF 4.26zł -0.21%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online
   Pilecki.Raport