690 680 960

Zderzenie trzech aut, w tym dwóch taksówek, na skrzyżowaniu. Dwie osoby trafiły do szpitala

W sobotę wieczorem na skrzyżowaniu ul. Dolnej 3 Maja z al. Solidarności doszło do zderzenia trzech pojazdów osobowych, w tym dwóch taksówek. Do szpitala przetransportowano dwie osoby.

Do zdarzenia doszło w sobotę po godzinie 23 na skrzyżowaniu ul. Dolnej 3 Maja z al. Solidarności. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, kierujący pojazdem marki Ford, jadąc od strony ul. Prusa w kierunku centrum, wjechał na skrzyżowanie wprost przed pojazd marki Toyota, poruszający się al. Solidarności w kierunku Zamościa.

Doszło do zderzenia obu pojazdów, po którym toyota uderzyła jeszcze w pojazd marki Volvo, którego kierowca oczekiwał na wjazd na skrzyżowanie, od strony ul. Dolnej 3 Maja.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego i policja. Dwie osoby trafiły do szpitala, kierowca toyoty oraz kierowca forda. W jednej z taksówek podróżowali pasażerowie, na szczęście nikt z nich nie ucierpiał.

W rejonie wypadku skrzyżowanie jest częściowo nieprzejezdne. Na miejscu pracują policjanci, trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia.

2017-11-26 01:10:46
(fot. lublin112.pl)

31 komentarzy

 1. O widze koledzy z czworek, mpt, echa i piatek najwiecej maja do powiedzenia, a przy wekendzie jak sami balujecie i wlacza sie wam stan umyslu to nie dzwonice po swoich tylko po eko.

 2. Teraz panowie TAXI mają zasłużony odpoczynek

 3. Po godzinie 23 na tym skrzyżowaniu chyba nie działa już sygnalizacja świetlna, co powinno być powodem do zachowania szczególnej ostrożności. Niestety ale taksiarze rutyniarze myślą, że jeżdżą najlepiej a to bardzo często jest odwrotnie.
  Dobrze,że nie jechał z pasażerem.

 4. Ciekawe kto oprócz mnie zapina w taksówce pasy?

 5. Eko to przewóz bez weryfikacji jakiejkolwiek kierowców , siadasz i jezdzisz . A otem jest jak jest .

  • Leszku do Eko jak do każdej innej taxi jest potrzebne orzeczenie lekarza i psychologa. To, że Eko jest najtańsza korporacja w Lublinie i żal pupę ściska innym sałatka to ich wina, że nie są konkurencyjni i nie potrafią się dostosować do rynku.

 6. ja jak jade swojo wypasiono beto w m pakiecie to klękają dziady na przejściach a ci przede mno mi zjerzdzajo z drogi

 7. Następny co traci rozum jak mu światła wyłączą …co się tym ludziom w głowach porobiło …wystarczy wyłaczyć sygnalizację świetlną i co niektórzy głupieją

 8. Jeżdżą te dziady z EKO po 1,40 to im się spieszy żeby uciułać te stówkę.Ciekawe kiedy ktoś się za to wszystko wezmie i ustali jakieś normalne minimalne stawki.Niedługo to jak MPK będą kursować.

 9. Nie chodziło mi o badamia , zeby dostać sie do renomowanej korporacji typu ale , czwórki , e- taxi trzeba coś trochd pojezdzić i mieć dobra oponie a nie tylko 20 letniego grata .

Kursy walut

 • USD 3.991zł 0.15%
 • GBP 5.0417zł -0.18%
 • EUR 4.3233zł -0.24%
 • CHF 4.5689zł 0.02%

Polub nas