Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie trzech aut na ul. Związkowej. Są spore utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

Wymuszenie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną zderzenia trzech pojazdów, jakie miało miejsce na Bursakach w Lublinie. Jedna osoba trafiła do szpitala. Kierowcy napotkają utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 17:30 na ul. Związkowej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Bursaki zderzyły się trzy samochody osobowe: mercedes, ford i audi. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący mercedesem jechał ul. Bursaki od strony ul. Do Dysa. Wjeżdżając na skrzyżowanie wymusił pierwszeństwo przejazdu na poruszającym się ul. Związkową w kierunku al. Spółdzielczości Pracy fordzie. W wyniku zderzenia pojazdów, uderzyły one jeszcze w oczekujące na możliwość wjazdu na skrzyżowanie audi.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Kierowcę mercedesa przetransportowano do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Występują utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112, nadesłane – Tomasz, Adrian – DZIĘKUJEMY!)

7 komentarzy

  1. Tam powinny być światła!! Z Bursaki nie da się wyjechać. Ja jeżdżę codziennie z pracy na około żeby nie wyjeżdżać tym skrzyżowaniem…. Jakaś gorsza tragedia musi się wydarzyć żeby zrobili tam światła???

  2. Prologonotrinumunus

    Światła, rondo lub jeszcze jakieś inne rozwiązanie. Tutaj trzeba coś zmienić, bo wyjazd w godzinach szczytu to tragedia . Dość często zdarzają się stłuczki, w końcu dojdzie do tragedii.

  3. Powoli do przodu

    o 17:15 wymijał tym audi sznur aut stojących na wąskim odcinku lubartowskiej przed światłami w stronę olimpu oczywiście połową szerokości auta pasem dla jadących z naprzeciwka i na podwójnej ciągłej artysta

  4. rondooooo. kieeeedyyyyyy ???

  5. ot i ja miałem TAKĄ SAMĄ stłuczkę kilka lat temu, czekałem sobie na wyjazd z bursaków, z przeciwka gość wymusił i 3 samochody skasowane… Laweciarz był szybciej niż policja 🙂