Zderzenie trzech aut na krajowej 17

W poniedziałek po południu na drodze krajowej nr 17 doszło do zderzenia trzech pojazdów. Częściowo nieprzejezdny jest jeden pas ruchu w kierunku Ryk.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po południu na drodze krajowej nr 17, na odcinku pomiędzy Moszczanką a Rykami.

Jak nam przekazano zderzyły się tam trzy pojazdy. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Na chwilę obecną nie ma informacji o osobach poszkodowanych.

W rejonie zdarzenia częściowo nieprzejezdny jest pas ruchu w kierunku Ryk. Policjanci ustalają dokładnie okoliczności kolizji.

received_1640043399352271

2017-11-06_14.04.39

2017-11-06_14.05.10

2017-11-06 14:06:39
(fot. Pomocdrogowaryki.pl)

7 komentarzy

 1. Ludzie nie nadają się do prowadzenia pojazdów. Są zbyt lekkomyślni, nieodpowiedzialni, egoistyczni, agresywni. Samochody autonomiczne nie posiadają takich cech, nie meczą się, lepiej widzą w ciemności, mogą się ze sobą komunikować – ogólnie to ze wszystkim sobie wystarczająco dobrze radzą poza sytuacjami skrajnymi/nieprzewidywalnymi .
  Następne pokolenia będą czytać o ludobójstwie na drogach, jak my teraz czytamy o czarnej ospie itp.

  • Janina Dziurka-Szparka

   A teraz to niby nie ma ludobójstwa na drogach. Żeś Ameryke odkrył. Na szczęście Ty nic nie prowadzisz. No może poza marnym żywotem 🙂

   • Przeczytaj dokładnie to co napisał użytkownik 50/90 a następnie swoją odpowiedź.. Gdzie tu sens i logika ludzie..

  • Moim zdaniem problem leży gdzie indziej… O ile Twoja wypowiedź ociera się o cynizm, to masz rację w jednym – w pierwszym zdaniu. Reszta jest domniemaniem czy większym problemem jest stan techniczny samochodu oraz jakość nawierzchni czy też umiejętności i doświadczenie kierowcy. Jeśli jeździsz głównie „po wsi” albo „na mieście” – to „na trasie” zaliczasz atak paniki albo – przeciwnie – adrenalina odbiera Ci rozum.
   Samokontrola… bez tego jesteś tylko zlepkiem mięśni podłączonych do kierownicy. Potencjalnym zabójcą lub niedoszłym samobójcą. Określa Cię ilość koni mechanicznych a nie IQ. Podłączasz pod centralny komputer swojego samochodu swój instynkt zamiast rozumu.

   Byłem wczoraj z rodziną w STOLYCY… Jak wiecie, trasa pomiędzy Żyrzynem a Kołbielą w rozbudowie, więc przejazd momentami utrudniony. O ile przed południem do Wawy gładko, z powrotem po zmroku trochę mozolnie ale sprawnie.

   Na wjeździe z „ekspresówki” do Lublina, na wysokość Muzeum Wsi Lubelskiej przy ograniczeniu do „60” jechałem prawym pasem za innymi kilkoma osobówkami; prędkość? – z zakresy 70-80…. Z rykiem wyprzedził nas czarny sedan na tablicach o początkowym LU… Marki nieznanej, wybaczcie, ale przy tej prędkości nie do uchwycenia. Mistrz prostej popier*** bowiem – z dużym prawdopodobieństwem – ponad setkę szybciej od nas. Blisko 200km/h na tym odcinku, tuż przed odcinkiem skręcającym w lewo .

   Kolego z tego „bolidu”… Jeśli nawet straciłeś dużo więcej czasu na przejazd niż zwykle – z Warszawy czy skądkolwiek indziej – sposób nadrabiania cennych minut metodą zastosowaną przez Ciebie potwierdza znikomą zawartość szarych komórek w Twoim mózgu. Nie mam ochoty na wywód moralizatorski – dla Ciebie – za późno. Jeśli planujesz rozje*** się gdzieś, bądź tak dobry – prowadź sam, bez pasażerów i zrób to na nieuczęszczanym odcinku drogi.

   Pozdrawiam

 2. i pomyśleć, że ludzie na rynku wtórnym więcej płacą za segment aut A, niż B i C …

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Powiatowy Piknik Pszczelarski w Dęblinie
„Jarmark Pawłowski – ginące zawody” – święto miłośników folkloru i tradycji ludowej
Noc Muzeów w Woli Osowińskiej
Kościelec – Historia na Nowo – czyli piknik rodzinny w Piaskach
Seans filmowy pod chmurką na Placu Wolności