Zderzenie trzech aut i dachowanie. Utrudnienia w ruchu na trasie Lublin – Nałęczów (zdjęcia)

W sobotę po południu na drodze pomiędzy Lublinem a Nałęczowem doszło do zderzenia trzech pojazdów. W miejscowości Tomaszowice Kolonia występują utrudnienia z przejazdem.

Do zdarzenia doszło w sobotę na drodze wojewódzkiej nr 830 w miejscowości Tomaszowice Kolonia, na trasie Lublin – Nałęczów.

Około godziny 16 na prostym odcinku drogi zderzyły się trzy pojazdy – dwa marki Opel i jeden marki Audi. Po zderzeniu jeden z opli wypadł z drogi i dachował w przydrożnym rowie.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał. Jedna osoba trafiła do szpitala na badania.

W rejonie wypadku występują utrudnienia w ruchu na pasie w kierunku Nałęczowa, pojazdy przepuszczane są wahadłowo. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112.pl)

2 komentarze

  1. LLE, i wszystko jasne… ps. czemu nie zakrywacie tablic leżących na trawnikach fot. 2 ??

  2. Czy mi się wydaje czy oponki w Oplu Zafira lekko zużyte? No i ta prędkość na tej drodze -rzadko kto utrzymuje prędkość zalecaną 60- 70 km na godzinę i oczywiście nagminne wyprzedzanie na podwójnej ciągłej. Wczoraj trzech kozaków wyprzedzało mnie w miejscu niedozwolonym na podwójnej ciągłej na tej samej drodze. Nie byłem powolniakiem dla ścisłości.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew