690 680 960

Zderzenie subaru z volkswagenem na trasie Lublin – Lubartów. Są utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

Wymuszenie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną zderzenia dwóch pojazdów, jakie miało miejsce w Ciecierzynie. Na miejscu pracują policjanci, zablokowany jest jeden pas jezdni.

Do zdarzenia doszło w niedzielę kilka minut przed godziną 16 w Ciecierzynie koło Lublina. Na drodze krajowej nr 19 Lublin – Lubartów, na skrzyżowaniu z drogą lokalną do Boduszyna, zderzyły się dwa samochody osobowe: subaru i volkswagen. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Jak wstępnie ustalono, kierująca subaru kobieta wyjeżdżała w drogi podporządkowanej. Nie ustąpiła jednak pierwszeństwa przejazdu kierowcy volkswagena, który poruszał się drogą krajową w kierunku Lubartowa. W wyniku tego doprowadziła do zderzenia obu pojazdów.

Podróżujące autami osoby nie odniosły obrażeń ciała. Badanie alkomatem wykazało, że oboje kierujący byli trzeźwi. na miejscu pracują policjanci którzy ustalają szczegółowe okoliczności kolizji występują utrudnienia w ruchu zablokowany jest pas jezdni w kierunku Lubartowa.

(fot. lublin112)

21 komentarzy

 1. Baba , Lubartów, Wymuszenie — średnia utrzymana w raju pisowców

  • Od razu widać że stary komunistyczny UB-ek wychowany na ludzkiej krzywdzie i czerwonej władzy. . Jak byś choć trochę miał rozumu i doświadczenia jako kierowca, to byś wiedział że wyjeżdżający z drogi podporządkowanej od Boduszyna są skazani na łaskę i uprzejmość kierowców podróżujących główną DK-19 Lublin-Lubartów. Wyjazd tam przy wzmożonym ruchu sprawia dużej liczbie kierujących nie lada problemy.

   • Widać od razu drogowego imbecyla. Jak jesteś za głupi żeby wyjechać w lewo, wyjeżdżaj w prawo. Albo najlepiej w ogóle nie wsiadaj za kółko i nie siej zagrożenia.

    • Dziś pierwsza niedziela handlowa, także na drodze aż się roiło od takich „miszczów” drogowych jak ty. Np. kierunkowskaz włączony w lewo, a skręca w prawo albo jeszcze lepiej…na rondzie Ducha pierwszeństwo mają ci na rondzie a ona stoi na rondzie i przepuszcza tych co na niego wjeżdżają. Takie to właśnie ameby drogowe jak „Moya” jeżdżą po tym Lublinie. W gębie mocni, a na drodze tz. „popierdułka”.

    • Dziś pierwsza niedziela handlowa, także na drodze aż się roiło od takich „miszczów” drogowych jak ty. Np. kierunkowskaz włączony w lewo, a skręca w prawo albo jeszcze lepiej…na rondzie Ducha pierwszeństwo mają ci na rondzie a ona stoi na rondzie i przepuszcza tych co na niego wjeżdżają. Takie to właśnie ameby drogowe jak „Moya” jeżdżą po tym Lublinie. W gębie mocni, a na drodze tz. „popierdółka”.

    • Dziś pierwsza niedziela handlowa, także na drodze aż się roiło od takich „miszczów” drogowych jak ty. Np. kierunkowskaz włączony w lewo, a skręca w prawo albo jeszcze lepiej…na rondzie Mochyły pierwszeństwo mają ci na rondzie a ona stoi na rondzie i przepuszcza tych co na niego wjeżdżają. Takie to właśnie ameby drogowe jak „Moya” jeżdżą po tym Lublinie. W gębie mocni, a na drodze tz. „popierdółka”.

     • aleś się podjarał

     • O czym ty chrzanisz pajacu? Ja nie piszę ze trudno mi pokonać proste jak budowa cepa skrzyżowanie. Zresztą-odpisuje półgłówkowi którego takie skrzyżowanie pokonuje wiec o czym mowa. Jesteś nawet za głupi żeby zrozumieć prosty komentarz…

      • Mój dziadek o takich jak ty zawsze mawiał że ” złamas zawsze będzie złamasem i nic go nie zmieni”.

 2. Coraz bliżej święta…

 3. Tak tak bazyl ….tylko jakimś dziwnym trafem najwieksze problemy z wyjazdem z tamtąd mają kierujace ….czyżby na siłę próbowały wymuszać tę „łaskę ” o której piszesz ?

  • Przecież kobiety (zwłaszcza te głupie) uważają się za uprzywilejowane niemalże w każdej dziedzinie. To tak w ramach równouprawnienia i po części przez głupich mężczyzn którzy na ten cyrk pozwalają. Tutaj ukłon w stronę „łagodniej” patrzących na baby policjantów.

  • Z tamtąd? Co to za twór? Wracaj do lekcji, odpal kamerkę i nie pisz głupot w Sieci.

 4. Nie no nie bedę tu tyle stała ,jadę ktoś się musi zatrzymać …..jeeeeeeebudu …..no co za chamstwo ,nawet kobiety nie przepuszczą …..

  • I tak było na bank , umiesz wczuć się w role , czemu nie zostałeś ” aktorem”😃😃 a moźe jesteś?????

 5. A passatów mają nie produkować😁😁😁

 6. A ja pana nie widziałam-kolejna

 7. Moje gratulacje dla wszystkich znawców. Proponuję aby każdy z mistrzów kierownicy wypowiadających się tak czule pojawił się na tym wyjeździe do Lublina jutro rano….zobaczymy jakie będą wrażenia….

  • Był czas ze pokonywałam to skrzyżowanie dużym autem jakieś 4,5 razy dziennie-konkretnie wywrotka z piachem. Jak pokonuje je setki innych kierowców.Żadnego problemu. Ale jak mówię-zawsze trafi się jakiś półgłówek któremu sprawia trudność przejechanie prostego skrzyżowania i widzi w tym winę każdego-i zazwyczaj jest to baba zbyt głupia żeby po prostu zrozumieć ze na kierowcę się nie nadaje 😀

   • Aleś się podjarał trzy komentarze, niech ci żyłka nie pęknie przed świętami, a w sumie to kto by tam za toba płakał 😉

Kursy walut

 • USD 4.3354zł 0.21%
 • GBP 5.369zł 0.8%
 • EUR 4.7239zł 0.34%
 • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas