Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie skutera z audi podczas wyprzedzania. Dwie osoby w szpitalu, kierujący jednośladem nietrzeźwy

Wczoraj w Milanowie doszło do zderzenia skutera z pojazdem osobowym. Jak się okazało, mężczyzna kierujący jednośladem był nietrzeźwy.

Do wypadku doszło w niedzielę po południu w miejscowości Milanów w powiecie parczewskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu skutera z pojazdem osobowym.

Na miejscu policjanci ustalili, że natychmiastowej pomocy medycznej potrzebuje kierujący skuterem oraz jego pasażer. Obaj doznali poważnych obrażeń ciała i zostali przetransportowani do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący jednośladem nie zasygnalizował skrętu w lewo i wjechał wprost pod koła pojazdu marki Audi, który akurat go wyprzedzał. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca audi był trzeźwy. Natomiast badanie motorowerzysty i jego pasażera wykazało, że obaj byli nietrzeźwi. Mieli ponad półtora promila alkoholu w organizmie. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności wypadku.

(fot. Policja Parczew)

5 komentarzy

  1. Wydaje mi się, że badanie alkomatem kierowców jednośladów powinno być zbędne bo skoro utrzymuje równowagę to trzeźwy. Kierowca ałdi powinien na 3 miesiące stracić prawko za stwarzanie zagrożenia w ruchu lądowym

  2. Jesteś trzeźwy, wjeżdża ci pod koła człowiek na skuterze, bum, nie do końca jasne jest sprawstwo zdarzenia, wybiegasz i czujesz od niego wódę. I teraz:
    1. Martwisz się nadal zaistniałą sytuacją,
    2. Czujesz lekką ulgę,
    3. …

  3. Lef ty czubie co omamy masz od tego upału.

  4. jak to przecież wystawił rękę

Z kraju