690 680 960

Zderzenie pojazdu osobowego z kobietą podróżującą hulajnogą (zdjęcia)

W sobotę rano na jednym ze skrzyżowań w Lublinie doszło do potrącenia kobiety jadącej na hulajnodze. Obecnie w rejonie wypadku nie ma już utrudnień w ruchu.

Do wypadku doszło w sobotę o godzinie 6 rano na skrzyżowaniu ul. Lubelskiego Lipca ’80 z ul. Krochmalną. Potrącona została tam kobieta na hulajnodze. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego i policja

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący toyotą mężczyzna poruszał się ul. Lubelskiego Lipca ’80 w kierunku ul. Krochmalnej. Dojeżdżając do skrzyżowania wjechał w poruszającą się przejazdem do rowerzystów kobietę na hulajnodze.

Poszkodowana kobieta została przetransportowana do szpitala. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Przez kilkadziesiąt minut częściowo zablokowany był prawoskręt w rejonie skrzyżowania.

(fot. nadesłane Kamil, lublin112.pl)

23 komentarze

 1. A jest takie skrzyżowanie Lubelskiego Lipca ’80 z Krochmalną?

 2. Nie zatrzymał się na strzałce w prawo?

 3. A ja się cieszę,że tak się to skończyło.Te hulajnogi i rowery to tylko zagrożenie w życiu społecznym.

  • Nie poważne jest cieszenie się z czyjegoś wypadku. Kobieta mogła stracić życie. Mogło to spotkać również kogoś z Pańskiego środowiska. W tym wypadku zawinił kierowca. Jeśli by patrzeć Pańskim rozumowaniem to nie byłoby nic. Wszystko powoduje wypadki. Zwykły pieszy może brać udział w wypadku, a co gorsza go spowodować. Samochody, pociągi, autobusy, tramwaje i samoloty – wszystkie pojazdy mogą ulec wypadkowi i być zagrożeniem społecznym.

 4. Kto ustala prawo w tym dziwnym kraju?

  To nie jest hulajnoga tylko hulajprąd. Tam nogami się nie rusza więc jest to zwykły motorower elektryczny. Droga dla rowerów to nie droga dla motorowerów.

  • Biedny ty umysłowo człowiek jesteś.

   • Zacznij Mariuniu logicznie mysleć bo jak widać masz z tym ogromne problemy. Przez takich jak ty inteligentów ten kraj jest jaki jest.

    • Hipokryzja jest niestety bardzo często spotykana.
     Niektórzy czują się zagrożeni faktem stwierdzania urzędowych głupot – które dają tymże niektórym pewne ulgi i przywileje.
     Prawo pisane na kolanie ma sporo niedociągłości, a przez to jest jak jest.
     Osoby używające pojazdów niewymagających żadnych uprawnień, bez znajomości przepisów i realiów -zawsze będą jęczeć jeśli wpłynie to na ich bezpieczeństwo, kosztem pewnych niedogodności. Jezdnia to nie plac zabaw, a głupie gapiostwo kończy się źle lub tragicznie dla obu stron.
     W większości przypadków (niechronieni uczestnicy ruchu) są oni niewidoczni, nieoznakowani, cisi… poruszają się wystarczająco szybko, by w chwili odwrócenia głowy, kierowca nie był w stanie ich zauważyć.
     Ten przywilej pierwszeństwa jest głupi i niebezpieczny. Nasza infrastruktura drogowa nie jest do tego przystosowana, dlatego mamy tak wiele wypadków.

  • Racja jaka to hulajnoga !!!,

  • Pojazd napędzany nie siłą mięśni powinien być traktowany jako motorower czyli mieć oc, przegląd i przede wszystkim spełniać jakiekolwiek wymogi techniczne – hamulce, oświetlenie.

 5. No to pohulała… Czy odebrano prawo jazdy kierowcy toyoty?

 6. Obserwując co co się dzieje na drogach i parkingach

 7. Czekam teraz na przepis który będzie mówił że samochód będzie miał pierwszeństwo na przejedzie kolejowym.

  • I gdzie niby logika w twoim „zrytym” umyśle?
   Jeśli przejście dla pieszych to pierwszeństwo pieszego.
   Jeśli przejazd rowerowy to pierwszeństwo rowerzysty.
   Dlaczego zatem na przejeździe kolejowym pierwszeństwo miałby mieć samochód???

 8. Rowerzyści prowokują 80 procent potrąceń nie używając mózgu,ktoś im psychę zepsuł,że są cool i dał pierszeństwo i jedzie taki tylko mózgu z piwnicy zapomniał,założy ten sterypianowy kask i myśli,że nieśmiertelność ma.

 9. Jak widzę tych bezmyślnych dzbanów śmigających z maksymalną prędkością tymi mega niebezpiecznymi pojazdami elektrycznymi bez żadnych kierunkowskazów i świateł ,to dziwię się że ktoś wogóle dopuścił do ruchu po drogach publicznych te pojazdy .Przecież jazda tym to przepis na nieszczęście

  • przepis na nieszczęście… a ile osób rocznie uśmiercają ci na hulajnogach? Jeżeli kogoś to na chodniku. Skoro tak, to miejsce dla tych pojazdów nie powinien być na pewno chodnik.

  • Kobieta uczestnicząca w wypadku nie jechała z maksymalną prędkością, chciała przejechać przez drogę. Wypadek był winą kierowcy. Poza tym jej hulajnoga posiada światła. Normalnie chciała przejechać przez przejście, a piesi i rowerzyści (w tym osoby jeżdzące na hulajnogach) mają pierszeństwo. Kierowca jej nie zauważył.

 10. Wszyscy psioczą na hulajnogi, podczas gdy to wina tylko i wyłącznie kierującego autem. To równie dobrze mógł być rowerzysta, pieszy, albo nawet inny samochód. Przejechał na warunkowej jak na zielonym. A zielone to miała dziewczyna na hulajnodze 🙂 Ciekawe czy ci wszyscy mądrzy w komentarzach prowadząc samochód i przejeżdżając przez skrzyżowanie na zielonym świetle tak uważnie się rozglądają i zachowują ostrożność, bo przecież zawsze może się trafić wariat przejeżdżający na czerwonym i wjeżdżający prosto w nich…

Kursy walut

 • USD 4.1887zł -0.18%
 • GBP 5.2109zł -0.04%
 • EUR 4.479zł -0.25%
 • CHF 4.6211zł -0.19%

Polub nas