Zderzenie pojazdu osobowego z dzikim zwierzęciem na krajowej 19. Są utrudnienia w ruchu

W poniedziałek wieczorem na drodze krajowej nr 19 doszło do zderzenia auta osobowego z dzikim zwierzęciem. Występują utrudnienia z przejazdem na trasie Lubartów – Radzyń Podlaski.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 19:30 na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Annówka w powiecie lubartowskim, na trasie Lubartów – Radzyń Podlaski, przez wjazdem na obwodnicę Kocka.

Jak przekazują służby drogowe, pojazd osobowy zderzył się z łosiem. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Ze wstępnych informacji wynika, że w zdarzeniu poszkodowane zostały dwie osoby.

Obecnie zablokowany częściowo jest jeden pas ruchu, pojazdy przepuszczane są wahadłowo. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać do godziny 22:30. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

7 komentarzy

 1. Był znak ostrzegawczy uwaga dzikie zwierzeta ? Jak był to winny kierowca ,jak nie było to zaraz postawią ,ale nadal winny jest kierowca ,a nie własciciel łosia ,którym są lasy państwowe .Ciekawe ,nieprawdaż ?

  • Właścicielem łosia jest skarb państwa za oznakowanie odpowiada wzd. Miałem nieprzyjemność z tymi ujami.

  • Leśnicy odpowiadający za swoje tereny winni płacic odszkodowania. A dlaczego? Przecież to zwierzyna, której nie da się upilnować i może z boku w samochód przydzwonic? W takim razie jak kierowca ma uniknąć kolizji?
   Tyle pytań a tak mało odpowiedzi.

   W ogóle winni pociągnąć kilometrami siatke/płot wzdłuż drogi przy samych drzewach. W końcu płacimy na zakichane drogi żeby jeździć bezpieczniej a nie łatają radzyn-lubartow rok w rok te same a jak zabraknie to nowe wyfrezuja dziury i znów łatają uje

 2. a ja myslałem że łanią z lasu w Annówce:)

 3. A co z losiem? Los szaleńców za kolkiem nieistotny.

 4. obrońcy zwierząt – ekoterroryści stawiać siatkę…

 5. Lasy państwowe nie odpowiadają za zwierzynę objętą ochroną gatunkową czy też moratorium (właśnie łosie) tylko skarb państwa lub niestety poprostu tak zwany nikt. W przypadku szkód łowieckich- koła łowieckie. Przy kolizji np z sarną w oznakowanym obszarze kierowca może liczyć jedynie na swoje własne ubezpieczenie.
  Nie jestem lekarzem więc nie stawiam diagnozy, nie jestem mechanikiem więc nie stwierdzam co się zepsuło… A czasem wystarczy wujek Google

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7765zł 0.51%
  • GBP 5.2367zł -0.06%
  • EUR 4.5345zł 0.25%
  • CHF 4.112zł -0.22%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja
  Fabryka Piosenki dla zakochanych
  Przez świat. Spotkania z podróżą znów na żywo w Chatce Żaka!
  Wystawa „W poszukiwaniu genius loci roztoczańskiego brzmienia”