Zderzenie pojazdu osobowego z ciężarówką na obwodnicy Lublina

W poniedziałek przed południem na drodze S12 doszło do zderzenia pojazdu osobowego z ciężarowym. W chwili obecnej w miejscu zdarzenia nie ma już utrudnień z przejazdem.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed południem na drodze S12 na obwodnicy Lublina, na odcinku biegnącym nad al. Spółdzielczości pracy, na pasie w kierunku Warszawy, pomiędzy węzłem Lublin Tatary a węzłem Lublin Rudnik.

Zderzyły się tam dwa pojazdy, ciężarowy z osobowym. Ze wstępnych informacji wynika, że nikt nie ucierpiał i zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja.

Na miejscu pracują jeszcze policjanci, nie ma utrudnień z przejazdem.

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

15 komentarzy

 1. ale ze jak oni to zrobili jadąc w tym samym kierunku ? bo nie ogarniam

  • proste. znaczna różnica prędkości. pewnie jeden gnał, a drugi mu wyjechał na pas. pojazdy jadące z jednakową prędkością w tym samym kierunku nawet w ruchu miejskim się nie zderzą

   • Jeżeli 2 pojazdy nie potrafią się zmieścić na bodajże 5 pasach ruchu (i co najmniej 2 do jazdy w każdym kierunku) to już nic lepszego nie można wymyślić, ale trzeba powrócić do pojazdów zaprzęgowych. Konie/osły/muły lepiej sobie poradzą z kierowaniem (nawet bez woźnicy) niż ci pożal się kierowcy.

  • Nie wiem, ale z przejściem przez jednię też pewnie by sobie nie poradzili. Bierzmy pod uwagę, że i z takimi uczestnikami ruchu przychodzi nam się wspólnie poruszać. I dlatego uważajmy na takie ameby: czy to pieszo, na rowerze, czy też kierujące samochodami.

 2. Jechałem tą trasą najpierw w kierunku Chełma a po około 30minutach wracałem. Auto osobowe stało „zaparkowane” między zjazdami a pani była poza samochodem i rozmawiała przez telefon. Można było pomyśleć że to celowo spowodowana kolizja.. do czego to można się tylko domyślać.

  • Przeciętna baba nie ogarnia co to zjazd i jak chce parkować tak parkuje. Bo JEJ WOLNO!

   • 90% procent kierowców mężczyzn nie potrafi poruszać się w strefie skrzyżowań równorzędnych.

    • Skąd masz te idiotyczne dane? Nie widziałam jeszcze meżczyzny wymuszającego mi na skrzyżowaniu równorzędnym, a kobiety niemal codziennie.
     Na rowerku trójkołowym ciebie skrzyżowania równorzędne nie obowiązują-poruszasz sie chodnikiem w towarzystwie osoby dorosłej…

  • Nie każdy kto złapie gumę, lub z innego (mniej lub bardziej ważnego powodu) powodu zatrzymuje się na ekspresówce czy autostradzie jest winnym spowodowania zderzenia.
   Ważne, że Pani miała na sobie kamizelkę odblaskową.

 3. jak przejeżdżałem to dzwoniłem do 112 i mówiłem że kobieta stoji na awaryjnych i nie jest widoczna dość dobrze, to operator powiedział że jak jest kierowca to zapewne już wszystko załatwi i podziękował że zawracam mu gitarę. A tu wypadek….

 4. Autohol który akurat mnie dzisiaj ratował, wcześniej był wezwany do tej Pani ponieważ jej auto poprostu stanęło. Rozłożyła trójkąt i wysiadła z samochodu. Niestety kierowca Tira nie dostosował prędkości i przede wszystkim za późno zareagował na auto na poboczu, w tym samym czasie wiatr porwał trójkąt,który wpadł mu pod koło. Ponoć to pękło i tira ściągnęło na auto Pani. Wina jakby nie było kierowcy tira, co DO Pani -miała auto na plecach przenieść?

 5. Asia ma rację ale po co nam numer112 jak nie reagują na telefon tyle szczęścia że nikomu nic się nie stało

 6. Dokładnie jak już wyżej pisali auto uległo uszkodzeniu i podczas jazdy, Pani się zatrzymała, zadzwoniła po lawetę, do mechanika i czekała, a kierowca ciągnika wjechał w jej zatrzymany pojazd.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7851zł 0.91%
  • GBP 5.2717zł 0.51%
  • EUR 4.554zł 0.32%
  • CHF 4.1003zł 0.05%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja
  Fabryka Piosenki dla zakochanych
  Przez świat. Spotkania z podróżą znów na żywo w Chatce Żaka!