690 680 960

Zderzenie pojazdów na trasie Kock – Moszczanka. Wprowadzono ruch wahadłowy

Po zderzeniu dwóch pojazdów nadal występują utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 48 w Ułężu. W niedzielę po południu doszło tam do zderzenia dwóch pojazdów.

Do zdarzenia doszło w niedzielę przed godziną 13 na drodze krajowej nr 48, na trasie Kock – Moszczanka. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu tylnym dwóch pojazdów – osobowego i ciężarowego. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak przekazuje Punkt Informacji Drogowej obecnie w rejonie zderzenia pojazdów zablokowany jest jeden pas ruchu, samochody przepuszczane są wahadłowo.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia, utrudnienia z przejazdem mogą potrwać do godziny 15:30.

(fot. lublin112.pl\ilustracyjne)

6 komentarzy

 1. Zderzenie tylne? Pierwsze słyszę. Czyli jeden cofał a drugi pruł na wstecznym? Franiu, proszę wytłumacz, bo nie rozumiem.

  • Zderzenie tylne, jeden pojazd uderzył w tył drugiego. W tym przypadku ciężarówka uderzyła osobówkę wymuszając na podwójnej ciągłej.

   • Czyli osobówka jednak na wstecznym? Linia ciągła podwójna rozdziela dwa pasy ruchu o przeciwnych kierunkach jazdy.

    • Ciemnota nie ma granic. Wystarczy czytać ze zrozumieniem. Zderzenie tylne bo ciężarówka uderzyła od tyłu osobówkę która NIE JECHAŁA NA WSTECZNYM. Nikt nie napisze wam jak w przypadku czołówki zderzenie tyłówki. Cofnijcie się do szkoły jak jeszcze nie rozumiecie i przestańcie zaśmiecać internet waszymi durnymi spostrzeżeniami.

     • Brawo kobieto!! Ktoś w końcu wyjaśnił tych pustaków. A dla was proponuje powrót do podstawówki aby nauczyli was myśleć i czytać ze zrozumieniem!!

      • Czyli najechanie na tył pojazdu to zderzenie tylne, zaś czołówka to zderzenie przednie. Pewnie rąbnięcie kogoś na stopie to zderzenie boczne, dachowanie to jak?

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Zasmakuj w Tradycji w Bychawie
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska