690 680 960

Nie zastosowała się do znaku „STOP”. Cztery osoby, w tym dwoje dzieci, trafiły do szpitala (zdjęcia)

W miniony piątek przed południem na jednym ze skrzyżowań w Tomaszowie Lubelskim doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Do szpitala trafiły łącznie cztery osoby, w tym dwójka dzieci.

Do wypadku doszło w miniony piątek przed południem w Tomaszowie Lubelskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Piłsudskiego. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 43-letnia kierująca samochodem marki Hyundai zignorowała znak „STOP” i nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu znajdującej się na drodze z pierwszeństwem przejazdu 45-letniej kierującej pojazdem marki Peugeot. W wyniku tego doszło do zderzenia obu pojazdów.

Do szpitala z obrażeniami ciała trafili pasażerowie z hyundaia: 73-letni mężczyzna oraz dwójka dzieci w wieku 7 i 13 lat. Pomocy medycznej potrzebowała również kierująca peugeotem. Policjanci pod nadzorem prokuratury będą wyjaśniać przyczyn i okoliczności tego wypadku.

(fot. Policja Tomaszów Lubelski)

11 komentarzy

 1. Cieee chorobaaaa !!!

  Cztery osoby, w tym dwoje dzieci, trafiły do szpitala – oby lekarze pamiętali jak się leczy inne dolegliwości niż COVID.

 2. Czy to będzie mowa nienawiści, jeśli się poda informację, że sprawczyni to Ukrainka? Nawet po szybach Hyundaia, przyciemnionych wschodnim sposobem można poznać.

  • Bo to jeden polski pojazd ma szyby przyciemnione hahahahahahaha i ty po szybach poznajesz że to konkretna narodowość hahahah ja je ebei po twoim nicku poznaje, że wiatr hula między uszami.

   • Do pustaka antypustaka

    Szyby boczne kierowcy i pasażera przyciemniają tylko sowieci. U nas to jest nielegalne. Sam okazałeś się pustakiem mimo odwrotnego nicku.

 3. Ale narodowość powinna być podawana jeżeli zdarzenie dotyczyło kierowców różnych narodowości. Nie jest to chyba objęte RODO.

 4. Niedawno śmialiśmy się z poprawności politycznej w zachodnich krajach, kiedy pastelowi sprawcy przestępstw byli zawsze okryci tajemnicą. I proszę to samo teraz zaczęło się u nas.

 5. Skąd uczestnicy zdarzenia? Jeszcze do niedawna podawaliscie miejscowości, gminy….

  • W obliczu zagrażającej nam III WŚ, jest to objęte specjalną super tajemnica

Kursy walut

 • USD 4.1545zł -0.82%
 • GBP 5.2106zł -0.01%
 • EUR 4.4717zł -0.16%
 • CHF 4.6136zł -0.16%

Polub nas