Czwartek, 13 czerwca 202413/06/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie pojazdów na skrzyżowaniu z sygnalizacją. Dwa pojazdy rozbite, jedna osoba w szpitalu

Dzisiaj rano w Parczewie, na jednym ze skrzyżowań, doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Mimo, że samo zdarzenie wyglądało groźnie, to skończyło się na ogólnych potłuczeniach. Kierujący byli trzeźwi.

Do zdarzenia doszło dzisiaj po godzinie 7.00 na skrzyżowaniu ulic 11 Listopada i Al. Zwycięstwa w Parczewie. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Do szpitala na badania trafił jeden z kierowców.

– Jak ustalili policjanci, 33-latek z Parczewa, na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną, nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu prawidłowo pojazdem marki MAN 70-latkowi. Doszło do zderzenia obu pojazdów. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe. Do szpitala trafił kierowca passata. Na szczęście, okazało się, że nie odniósł poważnych obrażeń – infomuje sierż. szt. Anna Borowik

Obaj kierowcy w momencie kolizji byli trzeźwi. Za spowodowanie kolizji, 33-latek został ukarany mandatem karnym i punktami. W obu przypadkach zostały zatrzymane dowody rejestracyjne.

Jeden komentarz

  1. Czerwone to tylko sugestia…

Dodaj komentarz

Z kraju